18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Gwiazda TVN błaga o pomoc. "Upadłam już bardzo nisko"

01.03.2021  17:14
Gwiazda TVN się załamała
Gwiazda TVN się załamała Fot: MONKPRESS/East News

Gwiazda TVN, Karolina Plachimowicz, która występowała w popularnym programie "Projekt Lady" - błaga o pomoc. Jej sytuacja jest już bardzo zła. Mimo tego, że próbowała zmienić swoje życie na antenie popularnej stacji - teraz jest z nią bardzo nieciekawie. 

Gwiazda TVN - Karolina Plachimowicz, która błyszczała bardzo jasno w programie "Projekt Lady" teraz jest w bardzo złej sytuacji finansowej. Po tym, jak rozstała się z partnerem, potrzebuje pieniędzy na utrzymanie siebie i swojej córeczki. Zdecydowała się na zamieszczenie dramatycznego apelu w mediach społecznościowych. Ma nadzieję, że dawni fani jej pomogą.

Karolina Plachimowicz wystąpiła w drugiej edycji programu "Projekt Lady" i była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek. Jako samotna matka mieszkająca na co dzień w Holandii - marzyła o tym, by zmienić swoje życie. Po początkowych sukcesach teraz znalazła się ponownie w bardzo nieciekawej sytuacji.

Gwiazda TVN się załamała

Tuż po wzięciu udziału w programie Karolina Plachimowicz podała się licznym operacjom plastycznym, które relacjonowała w mediach społecznościowych. Ponadto opowiadała o swoich zmaganiach z depresją i walce o zdrowie psychiczne. Ostatecznie, kiedy rozstała się ze swoim partnerem - straciła wszelkie środki do życia.

Jest mi wstyd przed wami, ale nie mam wyboru. Jeśli ktoś chce się dołożyć frajerce bez honoru do rachunków i życia, to proszę bardzo. Wstyd jak cholera, upadłam już bardzo nisko 

- pisze szczerze na Instastories była gwiazda "Projekt Lady".

"To trudny dla mnie czas. Już od narodzin małej los rzuca mi kłody pod nogi. Złe wybory, zaufanie nieodpowiednim osobom, samotność, stres, depresja, nerwica. (...) Ale ludzie już tak mnie zdeptali, że z Karoliny z "Projektu Lady" nie zostało nic. Nie mam pretensji do świata, nikomu nie zazdroszczę ani źle nie życzę, chcę tylko raz w życiu wstać i nie martwić się o nic, czuć się dobrze" - wyznaje dawna gwiazda TVN.

Część obserwatorów 28-latki zasugerowało jej wizytę u terapeuty. Myślicie, że w ramach "pracy nad sobą" w końcu się na coś takiego zdecyduje? Najpewniej pomogłoby o wiele bardziej niż operacje plastyczne.

Czytaj także
Przeczytaj więcej