Dobry pomysł?

Gwiazda TVN produkuje koronkowe maseczki ślubne. Fani są oburzeni

27.04.2020  09:46
Gwiazda TVN produkuje koronkowe maseczki ślubne. Fani są oburzeni
Gwiazda TVN produkuje koronkowe maseczki ślubne. Fani są oburzeni Fot: Instagram/izabelajanachowska

Gwiazda TVN - Izabela Janachowska, specjalizująca się w branży ślubnej, przychodzi na pomoc pannom młodym, które będą brały ślub w czasie pandemii. Jej pomysł wyprodukowania ślubnych maseczek spotkał się jednak z oburzeniem fanów.

TVN dla Izabeli Janachowskiej stał się trampoliną do kariery. Początkowo występowała w Tańcu z Gwiazdami jako trenerka, korzystając ze swoich tanecznych doświadczeń i umiejętności - po własnym ślubie przebranżowiła się i postawiła na organizowanie ludzkich ślubów. Był to strzał w dziesiątkę.

Izabela Janachowska prowadzi na antenie TVN Style program o tematyce ślubnej i projektuje suknie dla panien młodych. Wszyscy ludzie, którzy chcieli się pobrać w 2020 roku wiedzą już, jak bardzo tragiczne okoliczności na nich spadły.

Gwiazda TVN wypuszcza ślubne maseczki na rynek

Na ślubie będzie mogła być ograniczona liczba gości, wielkie wesele jest praktycznie niemożliwe. Dodatkowo para młoda być może będzie musiała zakrywać nos i usta, tak jak wszyscy ludzie w przestrzeni publicznej.

Izabela Janachowska postanowiła wyciągnąć pomocną dłoń do zrozpaczonych panien młodych, dla których wygląd jest szczególnie ważny. Stworzyła ślubne maseczki, które mają pasować do sukien ślubnych jej projektu. 

Kochani, pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni, będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę... Specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji i do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka. Są koronkowe, błyszczące, delikatnie zdobione, białe, beżowe... idealne.

- napisała Janachowska na Instagramie.

Jej inicjatywa wywołała falę negatywnych komentarzy osób, które obserwują Janachowską na Instagramie. 

Słabe trochę, bo taka maseczka nic nie zatrzyma... Koronkowa? To chyba tylko po to, żeby była... kiepski pomysł

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Mam nadzieję, że traktuje to pani z przymrużeniem oka

Czego ludzie nie wymyślą, żeby zarobić na głupocie ludzkiej

- pisali.

Na ostatni komentarz Izabela Janachowska postanowiła odpowiedzieć osobiście i bardzo ostro.

A na czym ja tu zarabiam??? Napisałam, że daję za darmo do zakupionych sukienek. Pani pisze o głupocie ludzkiej. Zapraszam do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem

- zagrzmiała gwiazda TVN.

Podoba Wam się jej pomysł na upiększenie tego dnia w czasach zarazy?

Przeczytaj więcej
Komentarze