18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażająca historia!

Gwiazda TVN walczyła z COVID-19. "Moje płuca się miażdżyły"

19.04.2021  16:42
Karolina Pisarek pokonała chorobę
Karolina Pisarek pokonała chorobę Fot: VIPHOTO/East News

Często mówi się, że młodzi ludzie przechodzą COVID-19 lekko lub bezobjawowo. Teorii tej zaprzecza gwiazda "Top Model", Karolina Pisarek. 23-letnia fotomodelka podzieliła się na Instagramie opisem tego, co przeżywała przez ostatnie dwa tygodnie.

Karolina Pisarek wygrała walkę z koronawirusem. Modelka mimo młodego wieku i świetnego zdrowia, bardzo ciężko przeszła chorobę. Szczegółami tej historii podzieliła się na Instagramie.

Karolina Pisarek walczyła z COVID-19

Fotomodelka przyznała, że początkowo koronawirus nie dawał żadnych objawów. Jednak po pewnym czasie doszło do gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia.

Jak normalnie nie choruję, tak teraz, jak mnie dopadło, to mam nadzieję, żeby nigdy przez coś takiego nie przechodzić. Zaczynało się normalnie od zwykłego przeziębienia, potem straciłam węch, smak i powiem wam, że później zaczęło mnie naprawdę rozkładać - poinformowała gwiazda "Top Model".

Jak relacjonuje modelka, czuła się na tyle słabo, że przez tydzień nie była w stanie wziąć telefonu do ręki. Jednak najgorsze okazały się powikłania po COVID-19, które dopadły Pisarek chwilę po wyzdrowieniu.

Powikłania po COVID-19

Po powrocie do pracy stan zdrowia celebrytki ponownie uległ pogorszeniu. Fotomodelka oprócz złego samopoczucia zaczęła zmagać się ze stanami depresyjnymi. Choroba ponownie zamknęła ją w domu i uderzyła ze zdwojoną siłą.

Czułam się, jakby mi się wbijało mnóstwo igieł przez nos. W jednej chwili nie mogłam oddychać przez nos, a  kiedy próbowałam przez jamę ustną, czułam, jakby moje płuca się miażdżyły. Jakby ktoś położył ciężary na moją klatkę. Potem standardowo sprawdziłam pulsoksymetr i nie wskazywał on najlepszego stanu, więc wezwałam pogotowie - przyznała modelka.

Karolina Pisarek dodała, że ciężki przebieg choroby jest niezależny od wieku lub kondycji zdrowotnej. Narażony jest każdy, zatem niezwykle istotne jest zachowanie ostrożności.

logo Tu się dzieje