18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski dzisiaj nie zaśnie?

Gwiazda TVP na seks portalu! "Pani szuka pana"

01.02.2022  12:29
Gwiazda TVP i TVP na portalu seks randkowym. Kradzież zdjęć i walka o godność
Gwiazda TVP i TVP na portalu seks randkowym. Kradzież zdjęć i walka o godność Fot: Martin Lee / Rex Features/East News - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Życie bywa pełne przykrych niespodzianek. Wstajesz rano, pijesz kawę i nagle znajdujesz swoje zdjęcia na portalu oferującym seks randki. Taki dramat spotkał właśnie piękną dziennikarkę TVP i TVN. Małgorzata Prokopiuk zapowiedziała zgłoszenie sprawy kradzieży zdjęć na policję.

Małgorzata Prokopiuk to prezenterka telewizyjna z Bielska Podlaskiego, która niegdyś pracowała dla Telewizji Polonia oraz Nasza TV ("77 sekund. Dziennik") i TV4. W latach 2001-2006 była zatrudniona w TVP, gdzie tworzyła program "Białoruś, Białoruś". W roku 2009 dołączyła do grupy TVN, prowadziła serwis "Stolica", a obecnie możemy podziwiać ją w "Expressie" TTV”… oraz na portalu erotycznym oferującym seks randki!

Gwiazda TVP, kradzież zdjęć i seks randki

47-letnia Prokopiuk dba o swój wizerunek w mediach społecznościowych, ale ktoś jednak zadał jej brutalny cios poniżej pasa. Doszło do kradzieży jej prywatnych zdjęć, które trafiły na portal randkowy oferujący kontakty seksualne. Reakcja telewizyjnej gwiazdy jest zdecydowana i ostra. Widać, że nie odpuści!

Szukasz seks randki? Poznaj tysiące seksownych kobiet i gorących mężczyzn online już dziś! Nie ważne kim jesteś: zarówno singiel, jak i singielka, i swingersi znajdą tu coś dla siebie. Pani szuka pana, pan przegląda ogłoszenia kobiet – u nas znajdziecie najlepsze sex anonse  - reklamuje się serwis, na który trafiła Prokopiuk. (Radio ZET)

Prezenterka telewizyjna na Instagramie otwarcie przyznała, że skradziono jej zdjęcia. Wie już kto dokonał tego niecnego czynu i zapowiedziała, że sprawa zostanie zgłoszona na policję. Oszustka-złodziejka, jeśli zostanie złapana, może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

Uwaga! Kradzież! Szanowni Państwo, z przykrością informuję, że z mojego profilu na Instagramie kradzione są moje zdjęcia, a informacje o mnie wykorzystywane w nieuczciwy sposób. Złodzieja/Złodziejkę "Edytę" l.42 z portalu randkowego informuję, że zgłaszam sprawę na Policję i nie odpuszczę - znajdę Cię oszustko/oszuście. Będę tępić tego typu skandaliczne zachowania! Dziękuję za uwagę – napisała Prokopiuk na Instagramie.

Małgorzata Prokopiuk walczy ze złodziejką zdjęć. Zdążyły trafić na portal erotyczny oferujący randki
Małgorzata Prokopiuk walczy ze złodziejką zdjęć. Zdążyły trafić na portal erotyczny oferujący randki Fot: Instagram