18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Był zombie, był świetny

Gwiazda "The Walking Dead" nie żyje. Tragiczna śmierć

01.02.2022  13:16
Aktor Moses J. Moseley nie żyje. Był gwiazdą serialu "The Walking Dead"
Aktor Moses J. Moseley nie żyje. Był gwiazdą serialu "The Walking Dead" Fot: DARKWOODS PRODUCTIONS / Album/EAST NEWS

Fani „The Walking Dead” we łzach. Lada moment skończy się ostatni sezon serialu, ale jeden z aktorów nie doczekał końca serialowej sagi o żywych trupach autorstwa Roberta Kirkmana. Moses J. Moseley nie żyje.

Serial „The Walking Dead” jest pełen śmierci. Dotyka ona jednak nie tylko serialowych bohaterów, ale także grających ich aktorów. Niestety, przekazano smutną wiadomość – zmarł Moses J. Moseley, który w serialu wcielał się w „pet zombie” i podążał za jedną z głównych bohaterek serialu Michonne. Choć była to rola drugoplanowa, zdecydowania zapadła w pamięć fanom serialu.

Gwiazda "The Walking Dead" nie żyje. Samobójstwo?

Moses J. Moseley został znaleziony martwy 26 stycznia, ale zwlekano z ujawnieniem tej informacji aż do teraz. Wcześniej zgłoszono zaginięcie 31-letniego aktora, ponieważ rodzina straciła z nim kontakt. Odnaleziono go dzięki firmie specjalizującej się w namierzaniu samochodów.

O powiadomieniu opinii publicznej o śmierci aktora zdecydowała jego rodzina oraz menadżer. Jaka była przyczyna gwiazdy "Żywych trupów"?

Policja wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Moseleya, która budzi wiele wątpliwości. Nie jest wykluczane samobójstwo. Jego ciało znajdowało się daleko od domu w okolicach Hudson Bridge w Stockbridge w stanie Georgia i jak podają zagraniczne media, miało ranę po postrzale – pisze portal Plejada.

Moses J. Moseley  to nie tylko serial „The Walking Dead”. Pojawił się też w takich produkcjach jak "Igrzyska śmierci" oraz  "Queen of the South".

Ostatni sezon The Walking Dead. Kiedy premiera?

Nowe odcinki "The Walking Dead" (ostatni sezon, 11C) będzie można oglądać od 20 lutego na AMC+. W Polsce jedenasty sezon "Żywych trupów" obejrzymy w poniedziałek 21 lutego o godzinie 22:00 na kanale FOX. Wiadomo również, że AMC już szykuje nowe seriale w uniwersum "The Walking Dead"

Czytaj także