18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kariera stoi przed nim otworem?

Gwiazda Top Model nago. "Czas się wyzwolić"

Wojciech Kozicki
06.12.2019  10:32
Michał Piróg posunął się za daleko? Ostra fotka nago
Michał Piróg posunął się za daleko? Ostra fotka nago Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Michał Piróg z „Top Model”, czyli najbardziej roztańczony gej w Polsce, poszedł na całość. W sieci pojawiło się jego nagie zdjęcie, na którym pokazał goły tyłek. Okazuje się, że gorąca fotka niesie ze sobą misję i przesłanie.

Michał Piróg i kalendarz magazynu "Replika". Roztańczony gej-celebryta poszedł na całość, a naga sesja rozpaliła media. Gwiazdor TVN chciał w ten sposób wesprzeć inicjatywę organizowaną na rzecz środowiska LGBT.

To jedno ze zdjęć, które powstało do kalendarza "Nie wstydź się" dla magazynu "Replika". Nagie sesje i temat cielesności zawsze nas krępują, są tematami tabu. Podczas programu "Top Model" zawsze zastanawiałem się, czy faktycznie to taki problem rozebrać się przed innymi. Powiem tak, jest jakiś w tym stres, ale ja się pytam: czemu? W czasach kiedy kreowany jest model idealnego wzorca sami wpadamy w kompleksy z kolejnych powodów. Czas się chyba wyzwolić – napisał Piróg na Instagramie.

To nie pierwszy raz, gdy Michał Piróg zaprezentował się w stroju Adama. Pokazał już na Instagramie swoje nagie zdjęcie spod prysznica i zaserwował swoim fanom również gorące zdjęcie prosto z łóżka.

Występowanie nago nie jest dla mnie przerażające, bo ciało jest tylko i wyłącznie ciałem, służy do komunikowania. Głupio wygląda człowiek pod prysznicem w kostiumie kąpielowym. Nie czuję skrępowania, gdy pokazuję się przed ludźmi nago. Nie jest to dla mnie temat tabu – wyznał Michał Piróg. (SE.pl)

Czytaj także
Przeczytaj więcej