18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne zdjęcie i operacja

Gwiazda Top Model w szpitalu. "Uszkodzony organ"

Wojciech Kozicki
06.12.2019  08:18
Uczestnik Top Model w szpitalu - Niedźwiedź po operacji
Uczestnik Top Model w szpitalu - Niedźwiedź po operacji Fot: Michal WARGIN/East News

Adam Niedźwiedź, czyli gwiazda Top Model i zawodnik uprawiający sporty walki (MMA), trafił do szpitala i konieczna była operacja. Prawdopodobnie doszło do wypadku podczas treningu i nastąpiło uszkodzenie oka. Jak widzi swoją dalszą karierę?

Adam Niedźwiedź to 24-latek, który brał udział w 6. edycji „Top Model” w TVN. Programu nie wygrał, ale jego modowe przygody na Instagramie śledzi ponad 100 tys. osób. Niespodziewanie opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala (Specjalistyczny Szpital Kliniczny w Katowicach) i oznajmił, że przeszedł operację.

Zobacz także

Jak podaje plotek.pl, podczas zajęć sportowych doszło do uszkodzenie oka i oczodołu, więc gwiazda wylądowała na stole operacyjnym, by „ratować uszkodzony organ”. Zabieg się udał i Adam nie straci wzroku.

Kapitan schodzi ze statku ostatni – napisał Niedźwiedź na Instagramie i przy okazji ponarzekał na skromne szpitalne jedzenie.

Zobacz także