18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne doniesienia

Gwiazda "Złomowisko PL" nie żyje. Ujawniano kulisy śmierci

20.04.2021  15:33
Kazimierz Gawlik walczył z nałogiem
Kazimierz Gawlik walczył z nałogiem Fot: Dmitriy Yermishin/Shutterstock

Kilka dni temu zmarł Kazimierz Gawlik, jeden z bohaterów programu "Złomowisko PL". Okazuje się, że niektóre fakty z jego życia były ukrywane przed kamerami.

Kazimierz Gawlik nie żyje. O śmierci jednego z bohaterów programu "Złomowisko PL" poinformowała 12 kwietnia stacja Discovery Channel. Przyczyna śmierci gwiazdora nadal nie jest znana.

Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom „Złomowiska PL” nie trzeba przedstawiać - napisali twórcy serialu na Facebooku.

Niedawno ujawniono przykre fakty z życia mężczyzny, o których przed kamerami nikt nie chciał mówić.

Kazimierz Gawlik walczył z nałogiem

Lokalny serwis wirtualnelegionowo.pl poinformował, że Kazimierz z Descha zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, które mocno skomplikowało jego życie. Bohater często przesiadywał na dworcu i prosił ludzi o pieniądze.

Ostatnimi czasy niestety wpadł w nałóg i często spotkać go można było na legionowskim dworcu, wśród przesiadujących bezdomnych. Nawet sam osobiście go tam widziałem, bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje - relacjonuje Marek Karpowicz z portalu wirtualnelegionowo.pl.

Dziennikarz przyznał, że ostatni raz widział Kazimierza Gawlika, gdy ten siedział zakrwawiony i poobijany, lecz "Kazik" nie chciał wtedy przyjąć pomocy.

W telewizji wszystko fajnie, pięknie, a tu się okazuje za chwilę, że siedzi cały poobijany, zakrwawiony. Sam się go pytałem, czy coś mu się stało, czy go napadli, czy coś, a on odpowiadał, że on sobie poradzi i że nie chce pomocy - opowiada Karpowicz.

W grudniu ubiegłego roku zmarł również inny bohater "Złomowiska PL" - Marek "Krzykacz" Pawłowski. W tym roku z udziału w programie zrezygnował jego przyjaciel Edek, który przeszedł zabieg amputacji nogi.

logo Tu się dzieje