18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Gwiazda disco polo miała wypadek. Prosi fanów o MODLITWĘ

26.08.2021  20:24
Gwiazda disco polo miała wypadek
Gwiazda disco polo miała wypadek Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Wokalistka uwielbianego zespołu disco polo Exaited miała poważny wypadek. Agnieszka Drewnicka w tej wyjątkowo ciężkiej sytuacji prosi fanów o modlitwę.

Wokalistka jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo - Exaited - miała wypadek, który okazał się poważniejszy w konsekwencjach, niż się tego początkowo spodziewała. Agnieszka Drewnicka o wszystkim poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, prosząc jednocześnie fanów o modlitwę.

Wierzę, że z pomocą waszych westchnień do nieba wrócę do sprawności

- pisze gwiazda Exaited.

Gwiazda disco polo miała poważny wypadek

Zespół, w którym śpiewa Agnieszka Drewnicka wypuścił na rynek muzyczny takie hity, jak: „Dziś ci to powiem”, „Nie unikaj”, „Już mnie nie jarasz”, „Pokochaj mnie jeszcze raz” czy „W sercu mi graj” – nagrany z Akcentem Zenka Martyniuka. To wystarczyło, by uzyskać sympatię fanów, którzy teraz otaczają wokalistkę modlitwą.

Agnieszka Drewnicka jakiś czas temu spadła ze schodów i w wyniku tego wypadku bardzo poważnie się poobijała. Skutki wypadku wokalistka disco polo wciąż odczuwa.

Mam złamania wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, które uniemożliwiają mi w tej chwili funkcjonowanie i poruszanie się. Nie wiedząc o złamaniach, byłam w drodze na koncert, pomimo ogromnego bólu, bo bardzo zależało mi, aby was nie zawieść… W drodze do Ośna Lubuskiego – w Warszawie nagle zepsuł się nam samochód i musieliśmy awaryjnie wracać do domu. Jak się okazało – było to szczęście w nieszczęściu, bo z godziny na godzinę czułam coraz większy ból

– wyznała.

"Jest mi bardzo przykro i bardzo proszę o zrozumienie… Oprócz bólu kręgosłupa, który cały czas nie ustępuje, jest jeszcze inny – większy – w moim sercu, że nie mogę cieszyć się z wami tak wyczekiwanymi chwilami, które dają mi tyle radości. Bardzo długo i z wielką nadzieją czekałam na koncerty, a dziś nawet nie wiem, czy dam radę zagrać kolejne… Dlatego z całego serca bardzo proszę o modlitwę z intencją, abym jak najszybciej mogła do was wrócić" – napisała zdruzgotana artystka.

Jej historia jedynie dowodzi, że swojego zdrowia nigdy nie należy ignorować, a każdy odczuwany przez nas ból powinien zostać dokładnie sprawdzony przez specjalistę.