18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Pierś do przodu, głowa do góry"

Gwiazda kabaretu ma raka. Zdjęcie ze szpitala

18.02.2022  12:34
Gwiazda kabaretu ma raka. Trzymamy kciuki za Agnieszkę Litwin!
Gwiazda kabaretu ma raka. Trzymamy kciuki za Agnieszkę Litwin! Fot: Damian KLAMKA/East News

Gwiazda kabaretu Jurki czyli Agnieszka Litwin sprawia, że Polacy śmieją się do łez. Jej jednak teraz nie jest jej do śmiechu, bo ma raka. Przeszła już operację i pokazała zdjęcie ze szpitala na Instagramie.

Agnieszka Litwin to kabareciarka z najwyższej półki. Robi furorę w kabarecie Jurki, ale do legendy przeszła także jej rola w serialu kabaretowym „Spadkobiercy”.  Nie ma teraz jednak już nastroju do żartów. W 2020 roku ujawniła, że zachorowała na guza piersi. Teraz na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitala po operacji.

Agnieszka Litwin ma raka. Gwiazda kabaretu w szpitalu

Okazało się, że guz piersi gwiazdy to zmiana złośliwa. Natychmiast wdrożono leczenie onkologiczne, a aktorka stanęła do walki z nowotworem. W styczniu 2022 roku poddała się operacji i opublikowała poruszający wpis na Instagramie.

Pozdrawiam z Opolskiego Centrum Onkologii w Opolu. Jutro operacja i wracam powoli, jak tylko dojdę do siebie, gdzieś mnie tam wypatrzycie pewnie. Udanego wtorku, pierś do przodu, głowa do góry i dużo śmiechu. Nie dajcie się, trzymajcie się i badajcie się - napisała na Instagramie w tamtym czasie – napisała Agnieszka Litwin na Instagramie.

Agnieszka Litwin teraz znów pozdrawia fanów ze szpitala. Wszystko wskazuje na to, że poczucie humoru wraca, a choroba zaczyna przegrywać. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

Dzień dobry, wszystko dobrze kochani, dziękuję wam wszystkim za wsparcie z całego serca - pozdrawia Litwin ze szpitala.
Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki walczy z guzem piersi. Zdjecie ze szpitala
Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki walczy z guzem piersi. Zdjecie ze szpitala Fot: Instagram
Czytaj także