Dieta cud?

Gwiazda schudła 45 kg jedząc... kalafior! Osiągnęła to w pół roku

29.09.2019  11:33
Gwiazda schudła 45 kg jedząc... kalafior! Osiągnęła to w pół roku
Gwiazda schudła 45 kg jedząc... kalafior! Osiągnęła to w pół roku Fot: EAST NEWS

Dieta cud gwiazdy sprawiła, że w ledwie pół roku schudła ona aż... 45 kg! To wszystko zawdzięcza podobno niepozornym i pysznym kalafiorom. 

Dieta cud jednak istnieje? Wszystko na to wskazuje! Własnie odkryła ją Jessica Simpson. Gwiazda miała kiedyś przepiękną figurę, jednakże ciąże oraz niezbyt zdrowy tryb życia doprowadziły ją do nawagi. Dzięki jednemu warzywu wróciła właśnie do oszałamiających kształtów. 

Kalafiorowa dieta cud!

Dieta cud to taka, w której spożywacie dużo kalafiora? Być może to będzie nowa zasada, która wstrząśnie dietetycznym światem! 

39-letnia gwiazda tuż przed zakończeniem swojej trzeciej ciąży, ważyła aż 109 kilogramów. Jak sama przyznaje - to wpędziło ją w ogromne kompleksy. Na szczęście dieta zadziałała błyskawicznie i aktorka zrzuciła już 45 kilogramów. 

Jestem dumna z tego, że znów mogę czuć się sobą. Wydawało mi się, że to zupełnie niemożliwe, jednak postanowiłam ciężej pracować. Dużo chodziłam. Podczas spacerów nie tylko spalałam kalorie, ale również oczyszczałam umysł - wyznała Simpson podczas rozmowy z magazynem People.

Poza tym wszystkim gwiazda pokochała wspomniany wcześniej kalafior.

Że też wcześniej nie wiedziałam, że można nim zastąpić prawie wszystko! - ekscytuje się celebrytka.

Liczymy, że obejdzie się już bez efektu jojo! Mamy też nadzieję, że kalafior, który jest raczej wiatropędny, nie uprzykrzał życia celebrytce tak, jak to było w przypadku Filipa Chajzera.

Sami zaś idziemy zjeść kalafiorową. A co!

Przeczytaj więcej
Komentarze