18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uwodzicielsko?

Bożenka z Klanu zaprezentowała się bez stanika [FOTO]

17.11.2020  16:22
Agnieszka Kaczorowska bez stanika
Agnieszka Kaczorowska bez stanika Fot: VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska, znana wszystkim jako Bożenka z serialu Klan, pokazała się na wyjątkowo uwodzicielskiej fotografii. Widzimy na niej wdzięki aktorki w pełnej krasie. TVP nie ma nic przeciwko?

Agnieszka Kaczorowska od dzieciństwa związana jest z serialem Klan. Mogliśmy ją oglądać w czasach, kiedy jako mała dziewczynka wcielała się w Bożenkę. Mimo upływu lat, Kaczorowska pozostała stałą częścią ekipy filmowej i serial TVP jest jej stałym źródłem dochodu.

Chociaż Telewizja Polska promuje wartości konserwatywne i katolickie, to Agnieszka Kaczorowska nie obawiała się pokazać w internecie swoich wdzięków. Być może liczy na to, że przełożeni z serialu nie wyciągną żadnych konsekwencji za jej życie prywatne. Jeśli to zrobią, być może Bożenkę czeka porównywalne zakończenie wątku, co Hankę Mostowiak, która tragicznie zginęła w kartonach... Oby nie!

Agnieszka Kaczorowska z serialu Klan na zmysłowych zdjęciach

Agnieszka Kaczorowska przeszła ogromną metamorfozę, odkąd została żoną Macieja Peli. Para doczekała się już córeczki - Emilki i aktorka poprzez doświadczenie macierzyństwa, rozkwita aktualnie w swojej kobiecości. Postanowiła podzielić się tym z fanami i opublikowała na Instagramie wyjątkowo śmiałą fotografię. Widzimy na niej Bożenkę z Klanu bez stanika.

Kobieta jest oczywiście zmysłowo odwrócona, więc oglądać możemy jedynie jej piękne plecy. Tym niemniej - fotografia działa na wyobraźnię. Dla samej aktorki jej opublikowanie, to również wielkie wydarzenie.

Nie chciałam być znana z rozbieranej sesji... Powiedziałam „może kiedyś”. Teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia... Najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześniej... A jak zobaczyłam, jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie... Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą

- napisała w długim opisie zdjęcia Agnieszka Kaczorowska.

Naszym zdaniem wyszło naprawdę efektownie. Fani w komentarzach zdecydowanie są zachwyceni tak zmysłową odsłoną młodej aktorki. Kto wie, jakie jeszcze zdjęcia pokaże światu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej