18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Decyzja twórców

Gwiazda serialu "Klan" nie żyje od 3 lat. Jej postać dopiero umrze

19.05.2021  16:11
Klan: Gwiazda nie żyje od 3 lat
Klan: Gwiazda nie żyje od 3 lat Fot: TRICOLORS/East News

Gwiazda serialu "Klan" grająca ciocię Stasię nie żyje od 3 lat. Mimo tego, że Kazimiera Utrata odeszła tak dawno temu - twórcy dopiero teraz uśmiercą jej postać. Skąd takie ociąganie się z tą decyzją?

Kazimiera Utrata grała w serialu "Klan" uwielbianą przez widzów ciocię Stasię. Niestety, artystka zmarła aż 3 lata temu, jednakże twórcy flagowego serialu obyczajowego TVP nie zdecydowali się na uśmiercenie jej postaci. Będzie to miało miejsce dopiero niedługo.

Jak na razie scenarzystom udawało się nie kończyć wątku cioci Stasi. Widzowie oglądający "Klan" od 1997 roku bardzo się do niej przywiązali i najwyraźniej trudno im się było raz na zawsze pożegnać z postacią. Nadszedł już jednak na to czas.

Gwiazda Klanu nie żyje od 3 lat, a wciąż "gra"

O śmierci cioci Stasi dowiemy się podczas rozmowy Elżuni (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk). Jak podaje teleshow.wp.pl - kobieta powie mężowi, że była u cioci Stasi, wspomni o tym, że nie ma jej już z rodziną trzy lata. "Coraz więcej naszych bliskich i znajomych jest już po drugiej stronie" - padną wzruszające słowa.

Konkretnie, symbolicznie pożegnamy ciocię Stasię w 3815. odcinku serialu "Klan", który zostanie wyemitowany w piątek 21 maja 2021 roku o godzinie 17.55 na antenie TVP1. Myślicie, że poleją się łzy widzów?

Rola Kazimiery Utraty dodawała serialowi "Klan" wiele ciepła i uroku. Niestety, tak jak powie to Elżunia - coraz więcej gwiazd tego serialu pożegnało się już z tym światem. Zmarła m.in. Agnieszka Kotulanka oraz Andrzej Strzelecki. Smutno się patrzy na to, jak zmienia się świat.

Czytaj także
Przeczytaj więcej