18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnia dramat, jest coraz gorzej

Gwiazda serialu "Przyjaciele" ma raka. "Przerzuty, czwarte stadium"

Wojciech Kozicki
22.06.2021  08:05
Gwiazda serialu "Przyjaciele" ma raka. James Michael Tyler przez wszystkie sezony występował jako Gunther
Gwiazda serialu "Przyjaciele" ma raka. James Michael Tyler przez wszystkie sezony występował jako Gunther Fot: EAST NEWS/BERTRAND NO CREDIT. 23272-10. USA

Gdy podczas "Przyjaciele: Spotkanie po latach (Friends: The Reunion)” aktorzy świętowali spotkanie po latach, on ukrywał dramat, by nie popsuć im tej chwili. Okazuje się, że aktor James Michael Tyler, odtwórca roli Gunthera z „Przyjaciół” MA RAKA!

Niedawno film Przyjaciele: Spotkanie po latach (Friends: The Reunion)” wzruszył fanów, gdy kultowa obsada po latach spotkała się na planie. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt Leblanc, Matthew Perry, David Schwimmer wycisnęli serca fanów, ale kogoś w tej ekipie brakowało. Gdzie słynny Gunther? Dlaczego aktor James Michael Tyler jedynie połączył się z nimi na chwilę zdalnie? W wywiadzie ze stacją NBC wyznał, że ma raka.

Gunther z "Przyjaciół" ma raka. Wyznanie aktora

Aktor James Michael Tyler występował przez 9 sezonów „Przyjaciół” jako Gunther, czyli menadżer kawiarni. Teraz jednak toczy walkę o życie, ponieważ zmaga się z zaawansowanym i złośliwym rakiem prostaty.

59-letni aktor potworną diagnozę usłyszał już w 2018 roku, a w czasie pandemii nowotwór dokonał przerzutów do kości i kręgosłupa, przez co gwiazdor stracił władzę w dolnej części ciała. Gdy wydawało się, że jest nadzieja, nowotwór zdążył zmutować.

Zdiagnozowano u mnie zaawansowanego raka prostaty, który rozprzestrzenił się na moje kości. Mam do czynienia z tą diagnozą od prawie trzech lat. To etap 4 (teraz). Rak w późnym stadium. Więc w końcu, wiesz, prawdopodobnie mnie to dopadnie. Miałem wtedy 56 lat, a oni badali mi PSA, który jest antygenem specyficznym dla prostaty. To wróciło w niezwykle wysokiej liczbie. Więc od razu wiedziałem, kiedy wszedłem do Internetu i zobaczyłem wyniki moich badań krwi, że najwyraźniej było tam coś nie tak. Niemal natychmiast mój lekarz zadzwonił do mnie i powiedział: Hej, musisz przyjść jutro, ponieważ podejrzewam, że możesz mieć poważny problem z prostatą ujawnił James Michael Tyler w NBC. (radiozet.pl)

To właśnie z powodu złego stanu zdrowia aktor nie pojawił się osobiście we wspominkowym odcinku „Przyjaciół” na HBO GO. Zdecydował się jedynie na krótką rozmowę online.

Szczerze, to było słodko-gorzkie. Byłem bardzo szczęśliwy, że zostałem włączony. To była moja decyzja, żeby nie brać w tym fizycznie udziału i wystąpić na Zoomie. Nie chciałem powiedzieć: "A tak przy okazji, Gunther ma raka" - Tyler wyjaśnia swoją nieobecność podczas The Reunion)

Gdy podczas „Przyjaciele: Spotkanie po latach (Friends: The Reunion)” aktorzy świętowali spotkanie po latach, on ukrywał dramat. Aktor James Michael Tyler, odtwórca roli Gunthera z „Przyjaciół” MA RAKA!
Gdy podczas „Przyjaciele: Spotkanie po latach (Friends: The Reunion)” aktorzy świętowali spotkanie po latach, on ukrywał dramat. Aktor James Michael Tyler, odtwórca roli Gunthera z „Przyjaciół” MA RAKA! Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej