18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszliwe wspomnienia

Gwiazda telewizji Polsat przyjęła ostatnie namaszczenie

18.04.2021  17:14
Polsat: Magdalena Stużyńska choroba
Polsat: Magdalena Stużyńska choroba Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Grypa, zwykła grypa doprowadziła 10 lat temu aktorkę Magdalenę Stużyńską na skraj życia i śmierci. Aktorka znana z telewizji Polsat przyjęła nawet ostatnie namaszczenie. Po tym sakramencie zaczęła wracać do zdrowia.

W dobie pandemii koronawirusa zapominamy o tym, że inne choroby są również bardzo niebezpieczne. Magdalena Stużyńska doświadczyła dramatu "zwykłej" grypy, kiedy 10 lat temu dopadły ją straszliwe powikłania tej choroby.

Z aktorką znaną z telewizji Polsat było tak źle, że zdecydowała się przyjąć ostatnie namaszczenie. Magdalena Stużyńska jest osobą głębokiej wiary i po sakramencie zaczęła wracać do siebie. Do dziś ma wrażenie, że doświadczyła wtedy cudu. 

Polsat: Magdalena Stużyńska doświadczyła cudu

Kiedy powikłania po grypie dawały jej się we znaki - lekarze byli już dosłownie bezradni. Bezskutecznie próbowano dobrać odpowiednie leki. Kiedy sytuacja wyglądała niebezpiecznie i Stużyńska widziała, że nic jej nie pomaga, zadzwoniła do znajomych z kościoła i poprosiła ich o modlitwę.

Dzięki nim doświadczyłam cudu. Dostali od Boga wielką łaskę, choć zesłał im też wiele cierpienia. Ich ufność, poddanie się Bożej woli, są dla mnie trudne do pojęcia

- wyznała aktorka na łamach magazynu "Ludzie i wiara".

Magdalena Stużyńska opisała też swój stan po przyjęciu sakramentu: "Kiedy go otrzymałam, wyniki radykalnie się poprawiły. Ale czy to był cud? Musiałaby ustalić specjalna komisja. Natomiast z pewnością sakrament przyniósł mi spokój ducha, oddalił lęk" – wyznała.

Mamy nadzieję, że podobnie krytyczne problemy zdrowotne już nigdy nie dopadną artystki.