18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dziwaczne zdjęcie

Gwiazdka Polsatu chłodzi pośladki w lodówce. Głowę też jej zmroziło?

26.11.2019  15:41
Gwiazdka Polsatu chłodzi pośladki w lodówce. Głowę też jej zmroziło?
Gwiazdka Polsatu chłodzi pośladki w lodówce. Głowę też jej zmroziło? Fot: miss0liwia/Instagram

Gwiazdka Love Island Polsatu pokazała dziwaczne zdjęcie. Dziewczyna... wtuliła pośladki w otwartą lodówkę i bardzo cieszyła się z chłodku.

Jak zrobić karierę, jeśli nie ma jej na czym robić? Na przykład pokazując ciało i biorąc udział w raczej mało ambitnym show telewizyjnym. Tak też zrobiła Oliwia Miśkiewicz, która sławna stała się dzięki pokazywaniu wdzięków na antenie Polsatu i wdawaniu się w romanse przed kamerami.

Chłodzenie weszło za mocno?

"Love Island" się skończyło, ale "kariera" musi się kręcić. Pozostaje więc Instagram i wstawianie na niego zdjęć z "idealnego", celebryckiego życia. A celebryckie życie zdaje się oznacza też wypinanie pośladków na chłód lodówki.

Oliwia, pokazywała już odważniejsze fotki - pozowała na przykład zupełnie nago. Teraz jednak postanowiła w samej bieliźnie (te różowe koronki!) chłodzić ciało w chłodzie lodówki. Zdaje się niestety, że schłodziło jej też głowę, bo inaczej chyba nie potrafimy wytłumaczyć tego dziwacznego zdjęcia.

Zima jest do d... - jedna z internautek dodała komentarz pod zdjęciem.

Przeczytaj więcej
Komentarze