18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma spore kłopoty

Gwiazdor "Kevina samego w domu" ZATRZYMANY! Trafi za kratki?!

24.12.2021  14:20
Gwiazdor "Kevina" idzie do więzienia?
Gwiazdor "Kevina" idzie do więzienia? Fot: Everett Collection/EAST NEWS

Gwiazdor filmowej serii "Kevin sam w domu" został aresztowany. 44-letni Devin Ratray, pobił swoją partnerkę oraz groził jej śmiercią. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Devin Ratray był jednym z bohaterów "Kevina samego w domu". Kilkunastoletni wówczas aktor wcielił się w postać Buzza McCallistera, starszego, złośliwego brata Kevina. Mogliśmy go oglądać także w filmach takich jak "Książę i Ja", "Agenci z zaświatów" czy "Dennis rozrabiaka".

Magayn "People" poinformował, że 44-letni gwiazdor trafił 22 grudnia do aresztu za napaść na swoją partnerkę. Mężczyzna miał dusić i pobić dziewczynę w pokoju hotelowym.

Poszkodowana kobieta twierdzi, że gdy Ratray trochę wypił, doszło między nimi do kłótni. W pewnym momencie aktor wpadł w szał i popchnął na łóżko partnerkę, zakrył jej usta i zaczął dusić. Dziewczyna ugryzła go wtedy w dłoń, by się wyrwać, lecz napastnik zaczął ją wtedy brutalnie bić. Ostatecznie udało jej się wydostać z pokoju i wezwać pomoc.

Gwiazdor "Kevina" trafi za kratki?

"Daily Mail" informuje, że na ciele poszkodowanej widać liczne ślady pobicia. Jak dodaje portal, 44-latek nie stawiał oporu podczas zatrzymania.

Devin Ratray zaprzecza prawie wszystkim zeznaniom przedstawionym przez partnerkę. Przyznał się jedynie do słownej sprzeczki z kobietą. Aktor po wpłaceniu kaucji został zwolniony z aresztu. Jednak kary nie uniknie, a sprawą zajmuje się tamtejszy wymiar sprawiedliwości.