18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ściska serce

Gwiazdor Klanu ma raka. Jest wykończony, ma problemy z mówieniem

18.06.2020  14:27
Andrzej Strzelecki walczy z rakiem
Andrzej Strzelecki walczy z rakiem Fot: MIKOLAJ ZACHAROW/REPORTER

Znany między innymi z "Klanu" Andrzej Strzelecki walczy z nowotworem, ale nie traci nadziei. Udzielił krótkiego wywiadu. Wideo łamie serce.

Andrzej Strzelecki walczy nie tylko o zdrowie, ale i o życie. Ma raka płuc i oskrzeli, któremu lekarze w Polsce nie są w stanie podołać. Mężczyzna zaczął więc zbiórkę pieniędzy na bardzo kosztowną terapię w Stanach Zjednoczonych. To jego ostatnia nadzieja na wyleczenie.

O stanie zdrowia informowała dotąd rodzina pana Andrzeja. Teraz sam opowiedział o swojej chorobie. Udzielił krótkiego wywiadu TVP, na którym wyraźnie widać, jak bardzo się zmienił.

Szczęście w nieszczęściu

Wideo z wypowiedzią Andrzeja Strzeleckiego pojawiło się na Facebooku "Bądźmy Razem TVP". Aktor wyznaje w nim, że w całym nieszczęściu, jakim jest jego wykańczająca choroba, dostał promyk nadziei - ma szansę na leczenie.

Okazało się, że 6 maja na rynek amerykański wprowadzono lek dokładnie na tę mutację mojej choroby, tego mojego genu. Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem też mnie nie opuści - powiedział.

Wideo ściska serce. Andrzej Strzelecki jest na nim wyraźnie zmieniony, zmęczony, ma też poważne problemy z mówieniem. Mężczyzna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest z nim źle. Wyznaje, że choroba całkowicie zmienia mu życie.

W aktorstwie najfajniejsze jest to, że człowiek może przez chwilę żyć jakimś innym życiem. Ja jestem w sytuacji w tej chwili takiej, gdzie przestaję być sobą i nie mam na to wpływu. Ten czynnik zewnętrzny to jest choroba, która mnie dorwała - powiedział.

Przeczytaj więcej
Komentarze