18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie jest dobrze

Gwiazdor "Rancza" w szpitalu. 57-latek ujawnił smutne szczegóły

04.07.2022  14:10
Bogdan Kalus ma poważne problemy ze zdrowiem
Bogdan Kalus ma poważne problemy ze zdrowiem Fot: MONKPRESS/East News

Bogdan Kalus zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez co w ostatnim czasie trafił do szpitala. Aktor do niedawna nie chciał zdradzać, co się stało, jednak w końcu przerwał milczenie. Niestety, sytuacja jest dość poważna.

Bogdan Kalus cieszy się ogromną popularnością i uznaniem, dzięki roli "Hadziuka" w emitowanym przez TVP serialu "Ranczo". Aktor nie przepada jednak za rozgłosem medialnym, a aktywność w mediach ogranicza głównie do Instagrama, gdzie dzieli się z fanami informacjami z życia zawodowego i prywatnego.

Bogdan Kalus - problemy ze zdrowiem

57-latek kilka dni temu mocno zaniepokoił fanów po opublikowaniu zdjęcia, na którym widać go podłączonego do kroplówki z założoną maską tlenową. Przez dłuższy czas nie chciał ujawniać, co się stało, lecz w końcu przekazał kilka ważnych informacji o swoich problemach zdrowotnych.

Straciłem nagle słuch w lewym uchu i przez kilka dni odwiedzałem specjalistyczną klinikę laryngologiczną, w której aplikowano mi kroplówkę i zastrzyki witaminowe. Musiałem również poddać się intensywnej terapii tlenowej - opowiadał tygodnikowi.

57-latek wyjaśnił, że uszczerbku na zdrowiu doznał podczas jednego z koncertów. Wysokie tempo pracy negatywnie wpływa na jego zdrowie.

Prowadziłem koncert w Katowicach i stanąłem zbyt blisko głośnika. Hałas prawie mnie znokautował. A do tego wszystkiego nałożyło się moje przemęczenie, niewyspanie i stres. Od kilku tygodni jestem w ciągłych rozjazdach, pokonuję tysiące kilometrów, takiej intensywności już dawno nie miałem - wyznał artysta.

Bogdan Kalus przyznał, że zastanawia się nad zwolnieniem tempa, lecz "bezrobocie to ostatnia rzecz, na jaką mógłby sobie pozwolić".