18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brutalny NOKAUT w klubie

Gwiazdor disco polo pobity. Masakrowali go młotkiem i toporkiem!

26.01.2022  08:50
Muzyk zespołu Nokaut pobity. Krwawa jatka w klubie
Muzyk zespołu Nokaut pobity. Krwawa jatka w klubie Fot: Damian Klamka/East News

Co się z tobą dzieje, Polsko? Co to za dziki kraj, gdzie obywatele biją swoje gwiazdy muzyki rozrywkowej? Popularny artysta disco polo, czyli lider zespołu Nokaut Przemysław Gilewicz, został zmasakrowany młotkiem i toporkiem! Pokazał zdjęcia okaleczonej twarzy.

Brutalne pobicie w Polsce. Ofiarą agresorów padł lider zespołu Nokaut Przemysław Gilewicz. Jak ujawnia „Fakt”, artysta w weekend został dosłownie zmasakrowany. Sprawcy użyli m.in. młotka i toporka. Muzyk ma okaleczoną twarz, a urazy to m.in. złamana i zapadnięta zatoka praz pęknięta kość ciemieniowa czaszki.

Muzyk disco polo pobity. Masakra w klubie bilardowym

Jak wynika z informacji „Faktu”, Gilewicz w sobotę odwiedził klub bilardowy w Chełmie, gdzie zareagował na akt wandalizmu. Zwrócił uwagę mężczyznom niszczącym mienie, a oni odpowiedzieli agresją i brutalnością, co opisał w swoich mediach społecznościowych.

Lider zespołu Nokaut został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Na miejscu dowiedział się, że ma złamaną i zapadniętą zatokę, a także pękniętą kość ciemieniową oraz niebawem czeka go operacja – podaje „Fakt”.

Okazuje się, że chociaż w klubie było kilkadziesiąt osób, nikt nie pomógł muzykowi disco polo. Wyznał, że ludzie patrzyli w ekrany telefonów, gdy on był masakrowany przez zwyrodnialców. Podkreśla jednak, że gdyby sytuacja w klubie się powtórzyła, zrobiłby to samo i stanął wandalom na drodze.

Strasznie mnie denerwuje obojętność ludzka. Gdy widzę, że komuś dzieje się krzywda, ktoś jest zagrożony — reaguję. Gdy widzę, że banda nygusów demoluje lokal — reaguję. Gdy widzę, że obsługa (moi znajomi) są zagrożeni — reaguję. Nie ma znaczenia, czy będzie was trójka, czy piątka. Jak zebraliście łomot — wsparliście się toporkiem/młotkiem — gratuluję. Tym razem wam się nie udało — mam twardy łeb – napisał Gilewicz na Facebooku.

Nokaut - Na koniec świata (Official Video)

Nokaut - Za mało (Official video)