18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Covidowy dramat

Gwiazdor serialu "Klan" leży pod tlenem. Walka trwa

12.04.2021  14:09
Klan: Jacek Borkowski zakażony koronawirusem
Klan: Jacek Borkowski zakażony koronawirusem Fot: EAST NEWS

Jacek Borkowski, aktor znany przede wszystkim z roli w serialu "Klan" zachorował na Covid-19. Niestety, w jego przypadku konieczna jest interwencja medyczna. Artysta walczy o zdrowie w jednym z covidowych szpitali.

Jacek Borkowski, jak wielu Polaków w ostatnim czasie, zaraził się koronawirusem. Niestety, aktor znany z serialu "Klan" czuł się na tyle źle, że konieczny okazał się pobyt w szpitalu i stałe podawanie mu tlenu. Jego walka o lepsze samopoczucie wciąż trwa.

Klan: Jacek Borkowski ma koronawirusa

O swojej chorobie Jacek Borkowski poinformował fanów samodzielnie, za pomocą mediów społecznościowych. Warto dodać, że jego wpis zamieszczony pod wymowną fotografią pojawił się w niedzielę, więc od tamtej pory 61-latek nie poinformował o tym, jak się czuje obecnie. 

No i nie zdążyłem się zaszczepić...

- napisał aktor.

Jedno jest pewne, gwiazdor serialu "Klan" może liczyć na swoich fanów, którzy w komentarzach życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. "Szlag by to trafił… Mobilizuj się, Jacku... Mam nadzieję, że to lżejsza postać tego świństwa... Kuruj się i szybko wracaj do pełnej formy..." – napisała jedna z fanek.

Mamy nadzieję, że choroba szybko opuści aktora i wróci on do dawnej formy. Cała rodzina trzyma za niego mocno kciuki, a widzowie nie mogą się doczekać jego powrotu do pełnej aktywności zawodowej. Oby jak najszybciej!

Czytaj także
Przeczytaj więcej