18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat trwa

Gwiazdor serialu "Klan" w ciężkim stanie. "Tak źle nigdy nie było"

15.04.2021  12:47
Jacek Borkowski ma Covid-19
Jacek Borkowski ma Covid-19 Fot: TRICOLORS/East News

Jacek Borkowski, znany szerszej publiczności z serialu "Klan" przebywa w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety, jest z nim bardzo źle. Aktor sam zdecydował się na dramatyczne wyznanie odnośnie swojego stanu zdrowia. 

Jacek Borkowski zaraził się koronawirusem. Niestety, aktor znany z serialu "Klan" czuł się na tyle źle, że konieczny okazał się pobyt w szpitalu i stałe podawanie mu tlenu. Teraz artysta postanowił sam opowiedzieć o tym, jak bardzo jest z nim ciężko. Nie wie nawet orientacyjnie, kiedy może opuścić szpital.

Jacek Borkowski z serialu "Klan" jest w szpitalu

Jacek Borkowski o swojej chorobie poinformował fanów samodzielnie, za pomocą mediów społecznościowych. Pierwszy wpis, opatrzony bardzo wymownym zdjęciem - pojawił się w sieci w niedzielę.

No i nie zdążyłem się zaszczepić...

- napisał wtedy zrozpaczony aktor.

Niestety, okazuje się, że artysta znosi zakażenie koronawirusem jeszcze gorzej, niż początkowo mogliśmy przypuszczać. Sam zdecydował się po raz kolejny na wstrząsające wyznanie o swoim aktualnym stanie zdrowia.

Nie wiem, kiedy z wyjdę ze szpitala. Hospitalizacja u mnie jest niestety konieczna. Czuję się bardzo źle. Tak źle się chyba nigdy nie czułem. Przede wszystkim ledwo mówię i oddycham. To jest najgorsze. Pomaga mi podawany tlen. Nie mam na nic siły, więc proszę trzymać kciuki, żebym szybko pokonał to cholerstwo

- powiedział aktor. 

Wszyscy trzymamy kciuki, by ta straszna choroba już niedługo była dla Jacka Borkowskiego jedynie przykrym wspomnieniem. 

logo Tu się dzieje