18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fiksacja

Aktorka stworzyła świeczkę o zapachu waginy. Woń poczuła po grzybkach

24.01.2020  10:51
Aktorka stworzyła świeczkę o zapachu waginy. Woń poczuła po grzybkach
Aktorka stworzyła świeczkę o zapachu waginy. Woń poczuła po grzybkach Fot: Netflix/Ferrari Press/East News

Gwyneth Paltrow stworzyła świeczkę o zapachu swojej waginy. Jakby to było dla Was za mało dziwne, to teraz opowiedziała, w jaki sposób poczuła tę wyjątkową woń. 

Raj fetyszystów! Gwyneth Paltrow była kiedyś poważną i docenianą aktorką, a teraz postanowiła stać się kontrowersyjną bizneswomen. Stworzyła świeczkę o zapachu swojej waginy, która rozeszła się niczym świeże bułeczki.

Jeśli sam ten fakt jest dla Was za mało dziwny, to spieszymy z kolejnymi informacjami. Otóż Gwyneth Paltrow postanowiła opowiedzieć, co się takiego stało, że poczuła piękną woń swoich genitaliów i postanowiła zapach ten zamienić w świeczkę.

Gwyneth Paltrow gloryfikuje zapach swojej waginy

Okazuje się, że cały koncept narodził się w głowie artystki, kiedy spożywała herbatkę z grzybków halucynogennych wraz ze swoimi współpracownikami. To oczyszczające wydarzenie pobudziło jej wyobraźnię.

Poczułam tę piękną woń i powiedziałam: "To pachnie jak moja wagina". Żartowałam wtedy. Wszyscy byliśmy na grzybach

- wyjawia z radością.

Zrodzony na haju pomysł okazał się świetnym chwytem marketingowym, który zadziałał na fanów aktorki momentalnie. Myślicie, że jaki zapach poczuje następnym razem? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej