uciecha fetyszystów

Aktorka ostro sfiksowała! Sprzedaje świeczki o zapachu waginy

14.01.2020  13:59
Aktorka ostro sfiksowała! Sprzedaje świeczki o zapachu waginy
Aktorka ostro sfiksowała! Sprzedaje świeczki o zapachu waginy Fot: SHUTTERSTOCK

Świece o zapachu waginy ulubionej aktorki? To możliwe. Naprzeciw chorym fantazjom fanów wyszła właśnie Gwyneth Paltrow. Jej innowacyjny produkt sprzedał się jak świeże bułeczki.

Co się stało z Gwyneth Paltrow? Niegdyś znakomita aktorka, dziś zdaje się, że coraz bardziej odrywa się od rzeczywistości. Jej ostatnia akcja może wywołać skrajne emocje - od szaleńczego śmiechu, przez zachwyt, po przerażenie.

Aktorka postanowiła zaznajomić fanów z zapachem swojej waginy. Wiadomo, ludzie fantazjują o różnych rzeczach, niektórzy mogą chcieć wąchać genitalia swoich idoli. A skoro tak, to można te genitalia sprzedać. Albo przynajmniej ich domieszkę.

Świeca o zapachu krocza

Tak właśnie zrobiła pani Paltrow, produkując świece o zapachu waginy. Woń tę opisała jako seksowną, acz nieoczekiwaną. Dalej dowiemy się, czym zdaniem Gwyneth jej krocze zaciąga...

To połączenie geranium, bergamotki cytrynowej, cedru i róży damasceńskiej, skomponowane z ziarnami piżma

- czytamy na stronie sklepu aktorki.

Świeczka zachwyciła fantazjujących o aktorce fanów i wyprzedała się w pień. Jesteście zawiedzeni? Nic straconego... Produkt to bestseller i artystka już zapowiedziała, że niedługo znów pojawi się w sklepie.

Świeca o zapachu waginy
Świeca o zapachu waginy
Przeczytaj więcej
Komentarze