18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

M jak Miłość!

Hakiel nie jest singlem! Jest KTOŚ i są już dzieci

Wojciech Kozicki
12.07.2022  11:34
Nowy związek Marcina Hakiela. Plotek ujawnia nowe informacje o miłości tancerza
Nowy związek Marcina Hakiela. Plotek ujawnia nowe informacje o miłości tancerza Fot: VIPHOTO/East News

Marcin Hakiel nie czeka na rozwód z Katarzyną Cichopek i już układa sobie życie matrymonialne. Portal Plotek donosi, że tancerz ma nową miłość i spotykają się już od kilku tygodni. Kim jest nowa dziewczyna Hakiela?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel biorą rozwód, ale żadne z nich nie zamierza rozpaczać. Aktorka z „M jak miłość” posądzana jest o romans z gwiazdorem TVP, a tancerz mówi, że chciałby znów zostać ojcem. Tymczasem Plotek donosi, że były partner Katarzyny Cichopek od kilku tygodni jest w zażyłej relacji z inną kobietą.

Nowa dziewczyna Hakiela. Nie czeka z miłością do rozwodu

Tajemniczy informator donosi Plotkowi, że dzieci Hakiela i jego nowej partnerki miały już okazję się poznać. Sam Hakiel i tajemnicza kobieta podobno „nadają na tych samych falach”. Nawiązali znajomość przez internet.

Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni - powiedziała osoba z otoczenia tancerza. (Plotek)

Plotek poprosił Hakiela o komentarz, ale nie zdecydował się zdementować plotek lub ich potwierdzić. Tożsamość jego nowej ukochanej pozostaje tajemnicą, ale w dobie internetu pewnie lada moment poznamy jej personalia.

Ich dzieci bardzo się polubiły, co dla Marcina miało olbrzymie znaczenia, ponieważ przez rozstanie z Cichopek Adaś i Helenka wiele przeszli – ujawnia informator Plotka.
Czytaj także