18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozstali się z hukiem, ale...

Hakiel udzielił wywiadu o rozstaniu. Ujawnił jak cierpi

24.04.2022  11:08
Hakiel i wywiad o rozstaniu z Cichopek. Emocje w "Miasto kobiet"
Hakiel i wywiad o rozstaniu z Cichopek. Emocje w "Miasto kobiet" Fot: TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się z hukiem, a tancerz już na nowo układa sobie życie, także to medialne. Mąż aktorki z „Ma jak miłość” udzielił mocnego wywiadu w programie „Miasto kobiet”. Opowiedział Aleksandrze Kwaśniewskiej o emocjach towarzyszących głośnemu rozstaniu.

Marcin Hakiel był gościem programu "Miasto kobiet". Opowiedział o swoich emocjach po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Okazuje się, że tancerz jest obecnie na etapie autoterapii, korzysta z sesji terapeutycznych i stara sobie radzić w nowym życiu bez pięknej aktorki u boku.

Hakiel w "Mieście kobiet". Cichopek go emocjonalnie rozjechała?

Internauci w komentarzach zwrócili uwagę jak rozstanie wpłynęło na Hakiela. Wyraźnie schudł, a niektórzy twierdzą, iż jest „wewnętrznie zniszczony”, niepokojąco nerwowo gestykuluje.

Ja się tego nie wstydzę, tego, co przeżyłem i tego, co przeżywam. I tego, co myślę, że będę przeżywał. To znaczy tego rozstania. Bo po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można po prostu wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie... I w sumie chyba jakaś część mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki  - powiedział Hakiel w „Mieście kobiet”.

Kto doprowadził do rozpadu małżeństwa? Tego oficjalnie wciąż nie wiemy, jednak pojawiły się pogłoski, że Hakiel TO zrobił i Kasia nie mogła już dłużej wytrzymać. Z drugiej strony ona bardzo często widywana jest z gwiazdorem TVP,  a ich relacja wydaje się coraz mocniejsza.

Premiera programu z udziałem Hakiela już w niedzielę o 12:30 oraz 22:15. Spodziewacie się mocnych i emocjonalnych wypowiedzi o małżeństwie z Cichopek? A może zapowiada się po prostu ostre pranie brudów?