18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gotowy na śmiałe posunięcia?

Hakiel mówi o nowej kobiecie i kolejnym dziecku. "Nie nadążam z..."

Wojciech Kozicki
13.05.2022  12:51
Marcin Hakiel gotowy na nową miłość? Myśli o kolejnym dziecku
Marcin Hakiel gotowy na nową miłość? Myśli o kolejnym dziecku Fot: TRICOLORS/East News

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek złożyli pozew o rozwód, a żadne z nich nie wydaje się rozpaczać po rozstaniu. Tancerz zakończył chyba już łzawe tourne po tabloidach i teraz ujawnia swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że najwyraźniej liczy na nową miłość i myśli o spłodzeniu kolejnego dziecka.

Kasia Cichopek rozwodzi się z Marcinem Hakielem. Ona podejrzewana jest o romans z gwiazdorem TVP, a on oskarżył ją o zdradę. Pozew o rozwód trafił już do sądu, a aktorka i tancerz odważnie ruszają nowymi drogami w życiu. Okazuje się, że gwiazdor parkietu „Tańca z gwiazdami” już myśli o nowej ukochanej i dziecku. Trzeba przyznać, szybki z niego kowboj….

Hakiel o planach na przyszłość. Nowa miłość i kolejne dziecko

39-letni Hakiel w rozmowie z „Plejadą” przyznał, że nie jest jeszcze gotowy na randki i jakoś specjalnie nowej kobiety nie szuka. Jest jednak otwarty na matrymonialne propozycje, które podsunie mu los.

Nie szukam, jak życie samo mi podsunie kogoś, to myślę, że po prostu się umówię i zobaczymy, co z tego wyjdzie… - wyznał Marcin Hakiel. 

Chociaż nie mówi jeszcze otwarcie o nowej miłości, to wspomniał za to o kolejnym dziecku. Gdzie widzi siebie za 5 lat? Zaskoczył wszystkich, mówiąc, że „przy wózku”!

Jakiś wózek mógłby być. Myślę, że jeszcze dam radę. Lubię dzieci i nigdy tego nie ukrywałem – wyznał Marcin Hakiel. („Super Express”)

Przypominamy, że z Kasią Cichopek dorobił się dwójki dzieci. Wciąż oficjalnie nie wiadomo kto zajmie się Adamem (13 l.) i Helenką (9 l.). Na cichy i spokojny rozwód raczej nie ma szans, a trzeba ustalić kwestie opieki nad swoimi pociechami.

logo Tu się dzieje