18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdradziła męża?

Hakiel uderza w Cichopek. "Lepiej żeby prawda..."

Wojciech Kozicki
29.05.2022  14:08
Hakiel uderza w Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła męża?
Hakiel uderza w Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" zdradziła męża? Fot: TRICOLORS/East News

Jaka Kasia Cichopek jest naprawdę w życiu prywatnym? To słodka i niewinna Kinga Zduńska z „M jak miłość” czy femme fatale mająca drapieżny apetyt miłosny niczym modliszka? Przy okazji rozwodu, Marcin Hakiel po raz kolejny uderza w prawie byłą żonę. Czy dopuściła się zdrady?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel biorą najgłośniejszy cichy rozwód w Polsce. Były tancerz w programu „Taniec z gwiazdami” zapewnia, że nie chce prać publicznie brudów i oczerniać matki swoich dzieci, jednocześnie oskarżając Cichopek o zdradę w „Mieście kobiet”. Teraz przy okazji broniąc jej czci i honoru w internecie, znowu rzucił na nią cień podejrzeń.

Hakiel kontra Cichopek. Czy zdradziła męża?

Jedna z fanek zwróciła Hakielowi w mediach społecznościowych uwagę, by wziął się w garść i nie prał brudów publicznie. Został oskarżony o „robienie swojej byłej żonie piekła”. Takiej odpowiedzi zapewne się nie spodziewała…

Proszę mi uwierzyć, że ja nie robię piekła swojej byłej. Szanuję ją jako matkę moich dzieci i dlatego przemilczałem większość rzeczy (...) Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego. Nie złamałem żadnych ustaleń, a odnośnie zakończenia to ma pani rację, poznaje się człowieka po tym, jak kończy związek – napisał Hakiel na Instagramie. (Super Express)

Warto wspomnieć, że Hakiel już układa sobie życie na nowo. W jednym z ostatnich wywiadów wspomniał o nowej kobiecie i ujawnił, że chciałby znowu zostać ojcem.

logo Tu się dzieje