18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorący rozwód

Hakiel zdradza, czy ZDRADZIŁ. Co na to Kasia Cichopek?

Malwina Kossela
17.03.2022  20:34
Marcin Hakiel zdradza, czy zdradził!
Marcin Hakiel zdradza, czy zdradził! Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek tworzyli rodzinę przez prawie 20 lat i nagle to prysło jak bańka mydlana. Teraz tancerz zdradza, czy zdradził żonę. Najbardziej gorący rozwód 2022 roku to z pewnością właśnie rozstanie tej dwójki.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli zgodnym małżeństwem prawie 20 lat, ale to już historia. Para zdecydowała się zakończyć swoją relację. Oficjalnie nie wiadomo, czemu ta piękna baśń się skończyła, ale nieoficjalnie TVP huczy od plotek na temat niewierności Marcina Hakiela. 

Sam zainteresowany postanowił odnieść się do sprawy i powiedzieć co nieco o prawdziwych przyczynach rozpadu małżeństwa, które miało trwać do grobowej deski tej uroczej dwójki.

Marcin Hakiel zdradza, czy zdradził!

Według pogłosek, które krążą po korytarzach TVP, w związku pary pojawił się... ktoś trzeci. Czy to właśnie zdrada zakończyła tę wspaniałą bajkę, która rozpoczęła się dawno temu w Tańcu z Gwiazdami?

"Hakiel wyraźnie zmienił styl i zachowanie, co wyglądało na klasyczny kryzys wieku średniego. Po jakimś czasie jednak jego zachowanie stało się tak dziwne, że zaczęto przypuszczać, iż zmienia się dla kogoś" - zdradza znajomy Kasi Cichopek. Co ma do powiedzenia sam zainteresowany?

Marcin Hakiel na swoim Instagramie zorganizował popularne Q&A i to właśnie tam relacjonował fanom sprawy, które najmocniej ich interesują. Nie zabrakło pytań o rozstanie z małżonką.

Życie jest nieprzewidywalne, czasem pisze scenariusze, których się nie spodziewamy...

- odparł tajemniczo na takie pytania internautów. 

Jednocześnie na konkretne pytanie, czy zdradził żonę, odpowiedział jasno: "Nie". Jesteście ciekawi, co jeszcze ujawni Marcin Hakiel, który zdecydowanie rozwija sie teraz towarzysko i internetowo?

logo Tu się dzieje