18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Radość!

Halinka z Kiepskich uratowana. Cudowne doniesienia na Święta!

23.12.2020  20:49
Halinka z Kiepskich
Halinka z Kiepskich Fot: MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Halinka z Kiepskich niedawno miała w życiu ogromne problemy. Na szczęście w okresie przedświątecznym wydarzył się prawdziwy cud. Aktorka będzie miała normalne Święta!

Serialowa Halinka z Kiepskich, a więc tak naprawdę świetna aktorka Marzena Kipiel-Sztuka - ostatnio miała trudny czas w życiu. Pieniędzy przez pandemię koronawirusa nie wystarczało jej na niezbędne potrzeby. Na szczęście w jej przypadku zadziałała magia Świąt!

Halinka z Kiepskich ma szczęście!

Z radością możemy ogłosić, że Halinka z Kiepskich spędzi te Święta w szczęściu i niczego materialnego jej nie zabraknie. Skąd taka odmiana losu znanej aktorki? Jeszcze niedawno artystka w rozmowie z Faktem przyznawała:

Całe życie stroniłam od pożyczania. Boję się kredytów i chwilówek, bo można nieźle się zapętlić i narobić sobie długów, a odsetki same się przecież nie spłacą. Niejedna osoba przez takie historie zepsuła sobie życie. Muszę rozejrzeć się po dobrych znajomych, którzy, mam nadzieję, mi pomogą i jak zgłoszę się w potrzebie, coś mi tam pożyczą. Uważam, że takie rozwiązania są najrozsądniejsze i najbezpieczniejsze (...) Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok

- mówiła Marzena Kipiel-Sztuka.

Tymczasem w jej życiu pojawił się świąteczny anioł - pani Marysia. Życzliwa, starsza kobieta zaoferowała pomoc znanej z serialu Świat według Kiepskich aktorce. Przygotowała dla pani Marzeny barszcz i krokiety na Wigilię.

Nie chciałam przyjąć pomocy od niej, bo teraz cały świat klepie biedę, a ja nie jestem nadzwyczajnym wyjątkiem. Ale pani Marysia nie dała się zbić z pantałyku. Później obiecała, że podeśle mi wigilijne krokiety i barszcz. Jestem jej bardzo wdzięczna. Z pewnością kiedyś w jakiś sposób odwdzięczę się za to, że okazała mi tyle dobrego serca

- wyznała Marzena Kipiel-Sztuka w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium". 

Życzymy więc wesołych Świąt Bożego Narodzenia i jak najszybszego wyjścia z finansowego dołka. Jeśli teraz jest źle, to już wkrótce będzie mogło być tylko lepiej!

Czytaj także