18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprzeczne wersje

Harry i Meghan CENZURUJĄ serial Netfliksa! Co tam ujawniono?

14.10.2022  10:47
Harry i Meghan cenzurują Netfliksa
Harry i Meghan cenzurują Netfliksa Fot: MattKeeble.com/Shutterstock

Na początku listopada na serwisie Netflix premierę będzie miał serial dokumentalny księcia Harry’ego i Meghan Markle. Jednak prace nad nim się opóźniają, ponieważ jest problem z ustaleniem pewnych faktów.

Na Netfliksie na początku listopada powinien zadebiutować serial dokumentalny na temat księcia Harry’ego i Meghan Markle, zresztą robiony z ich ścisłą współpracą. Para ma możliwość edycji ujawnionego materiału. I właśnie tu leży problem – zaczęły pojawiać się sprzeczne wersje wydarzeń i nie wszystkie fakty są jasne. Czyżby ktoś kłamał od samego początku?

Fakty się nie zgadzają

Podobno osoby związane z produkcją serialu twierdzą, że przedstawiciele Netfliksa są zdezorientowani tym, że fakty przedstawione w książce Harry’ego nie zgadzają się z tym, co para ujawnia w serialu. Jak podaje serwis PageSix, pojawił się problem, bo książę Harry przedstawił dwie zaprzeczające sobie wersje zdarzeń. Dlatego para ma teraz prosić, aby niektóre fragmenty wywiadów zostały usunięte.

Choć ingerencja w treści ujawnione w serialu „dokumentalnym” wciąż trwa, premiera ma odbyć się tuż po premierze 5. sezonu serialu „The Crown” - fabularyzowanej historii rodziny królewskiej. Data debiutu dokumentu na platformie planowana jest więc na najbliższe dni po 9 listopada.

Dokument o Harrym i Meghan kręcony był ponad rok czasu. Para rozmawiać tam miała o księciu Williamie, Kate Middleton, królu Karolu czy o królowej małżonce Camilli. Co jednak ma zostać usunięte w montażu, nie wiadomo.

logo Tu się dzieje