18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie znoszą jej

Hejt na uczestniczkę Rolnik szuka żony. Sprawa skończy w sądzie?

04.10.2019  13:22
Hejt na uczestniczkę Rolnik szuka żony. Sprawa skończy w sądzie?
Hejt na uczestniczkę Rolnik szuka żony. Sprawa skończy w sądzie? Fot: Instagram/@rolnikszukazony

22-letnia uczestnika Rolnik szuka żony jest jedną z najbardziej nielubianych w historii. Po początkowym zachwycie, teraz wylewa się na nią fala hejtu. Powstała grupa broniąca dziewczynę, która zamierza kontaktować się z adwokatem. 

Rolnik szuka żony to hitowa produkcja TVP. Od lat telewizja Jacka Kurskiego dba o to, by polscy rolnicy nie musieli spędzać długich, jesiennych wieczorów samotnie. Swatanie raz wychodzi lepiej, a raz gorzej, ale nieodmiennie elektryzuje polską społeczność.

Czasami zdarza się, że jakiś uczestnik lub uczestniczka szczególnie nie przypadną do gustu publiczności. Tak było w przypadku Waldemara i tak jest w przypadku 22-letniej Marleny. Dziewczyna najpierw powaliła publiczność na kolana swoją urodą i delikatnością, ale po kolejnym odcinku straciła całą sympatię osób przed telewizorami.

Fala hejtu wylała się na uczestniczkę Rolnik szuka żony

Na temat młodziutkiej Marleny pada tyle przykrych i obraźliwych słów, że nawet nie zamierzamy ich przytaczać. Kandydatka walcząca o serce Seweryna ma jednak grupę osób, które ją bronią. Założyły one nawet stronę na Facebooku, która nazywa się: "Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony".

Brońcie Marleny, bo ten hejt doprowadzi do jakiejś tragedii i zniszczy tą dziewczynę. Wyzywanie jej od s*k, od dzi*ek, d*podajek za to, że się uśmiecha cały czas i powiedziała, że chce mieć kochanego męża, pięcioro dzieci oraz że przyjechała pomóc Sewerynowi w gospodarstwie. Każde z jej słów to powód do ataku i szydzenia. Zatrzymajmy nienawiść. Zostawcie tą dziewczynę w spokoju!

- napisali na fanpage'u jego administratorzy. Zgłosili też oni sprawę do adwokata. 

Was też porusza to, że dziewczyna musi się zmagać z hejtem? A może jesteście w tej drugiej grupie? 

Przeczytaj więcej
Komentarze