18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromny żal

Stoch nie żyje. Legenda i ikona nas opuściła

11.07.2022  11:16
Helena Stoch nie żyje
Helena Stoch nie żyje Fot: New Africa/Shutterstock

Śmierć zawsze przychodzi za wcześnie. Nie ma na świecie człowieka, który odchodzi w odpowiedniej chwili. Tragedia zawsze pozostawia żyjących w rozpaczy.

Helena Stoch była prawdziwą legendą i gwiazdą internetu. Kobieta odeszła w wieku 78 lat, ale to dla jej wielkich miłośników stanowczo za wcześnie. Jeszcze wiele mogło być przed nią.

Helena Stoch nie żyje

Helenie Stoch największy rozgłos przyniósł wywiad, w którym mieszkanka Zębu w oryginalnym stylu podsumowała problem z odśnieżaniem chodników. Takich osobowości internet nie zapomina.

Ja tako staro, a jeszcze muszę łopatować! Płakać mi się chce! Całe lato drabloj, a całą zimę łopatę w garści trzymaj. Trzeba ino łopatować!

- krzyczała na kultowym nagraniu kobieta.

O śmierci 78-latki poinformował Tygodnik Podhalański. To ten portal odpowiedzialny był za publikację w 2014 roku reportażu, w którym pani Helena Stoch była jedną z bohaterek. To on właśnie przyniósł jej rozgłos. Wszystko dzięki dosadnemu opisowi podłego ataku zimy.

Helena Stoch zmarła 4 lipca, jej pogrzeb odbył się 7 lipca w Zębie. Internauci w komentarzach wspominają sympatyczną staruszkę: "Legenda", "kobieta ikona", "Na zawsze zapamiętamy ją jako uśmiechniętą osobę".

Jak można dowiedzieć się z doniesień internetowych, zbieżność nazwisk nie jest tutaj przypadkowa. Zmarła pani Helena była daleką ciotką Kamila Stocha. Nasz najlepszy skoczek narciarski także pochodzi z Zębu. Składamy całej rodzinie wyrazy współczucia.

Czytaj także