18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie wojna?

Henio Majdan SŁUPEM REKLAMOWYM. Rozenek ostro zaatakowana

25.07.2020  14:46
Henio Majdan SŁUPEM REKLAMOWYM. Rozenek ostro zaatakowana
Henio Majdan SŁUPEM REKLAMOWYM. Rozenek ostro zaatakowana Fot: Instagram/m_rozenek

Henio Majdan jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym dzieckiem polskich celebrytów. Podejście do jego wychowania rozsierdziło Ilonę Łepkowską, która ostro zaatakowała matkę chłopca.

Henio Majdan przyszedł na świat po bardzo długich staraniach swoich rodziców. Przez całą ciążę aż do momentu narodzin dziecka - Małgorzata Rozenek pozostawała niezwykle aktywna w mediach społecznościowych.

Kiedy dziecko się na rodziło - właściwie nic nie zmieniło się w rodzinie Majdanów. Henio od małego reklamuje produkty razem z najbliższymi, a cała Polska zna jego twarz.

Henio Majdan "słupem ogłoszeniowym"?!

Takie podejście do wychowania dziecka bardzo mocno nie spodobało się Ilonie Łepkowskiej. Twórczyni takich hitów, jak "M jak Miłość" czy "Barwy Szczęścia", postanowiła swoją krytykę wyrazić głośno.

Uważam, że takie wykorzystywanie dzieci i pokazywanie dwojga starszych dzieci, jeśli chodzi o ich twarze, nie jest w dzisiejszych czasach sensowne. Być może jest popłatne, ale myślę, że nie jest specjalnie rozsądne. Nie jestem przekonana, czy to jest fajne

- mówi Łepkowska. 

Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki

- grzmiała.

Potem bez podawania nazwisk, ale za to z użyciem imion, bardzo bezpośrednio nawiązała do sposobu wychowania i prezentowania dziecka w internecie, jakie praktykują Majdanowie.

Zdecydowanie bardziej podoba mi się to, co robią państwo Lewandowscy. Jeśli pokazują się z dzieckiem, to jest ono odwrócone tyłem, przytulone do nich w takiej pozycji, że nie widać jego twarzy. Myślę, że to jest bezpieczniejsze jeżeli chodzi o internet. Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata jeśli chodzi o to dziecko. Jak czytam komentarze, że to jest złote dziecko polskiego biznesu i ile ona na nim zarobi, to zastanawiam się, czy to jest rozsądne

- zastanawiała się.

Zgadzacie się z Łepkowską?

Przeczytaj więcej
Komentarze