18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Pamiętniki z wakacji" i smutek

Nie żyje Henio od mięsnego jeża. Tragiczna śmierć

Wojciech Kozicki
11.03.2020  12:40
Mięsny jeż był jego kluczem do sukcesu... i przekleństwem?
Mięsny jeż był jego kluczem do sukcesu... i przekleństwem? Fot: YouTube

„Pamiętniki z wakacji” przeszły do historii, kultowe teksty i cytaty wryły się Polakom w pamięć. Pamiętacie czym był „mięsny jeż” i słynną piosenkę Henryka? Niestety, jej wykonawca i legenda Polsatu nie żyje. Media piszą o tragicznej śmierci!

„Pamiętniki z wakacji” w 2013 roku szturmem podbiły Polskę. W jednym z odcinków młode małżeństwo oddawało się uciechom gastronomicznym na luksusowym wyjeździe, a kobieta przyrządziła swojemu ukochanemu kultowe danie. „Mięsny jeż” to od tamtej pory koszmar wegetarian! Przysmak przypominający leśnego ssaka, z oczami z oliwek, stał się legendą.

Tego jeża jedzono u nas w domu od pokoleń. Robiła go moja babcia, robiła go moja mama, teraz robię go ja. Chciałam, żeby wszystkim smakował i zbliżył nas do siebie – mówiła Beata, czyli autorka mięsnej orgii na talerzu 

Mięsny jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz… - śpiewał Henio.

Jak podaje „Super Express”, powołując się na informacje z Wykopu, Piotr, wcielający się w rolę Henia, NIE ŻYJE. Podobno zmarł w 2014 roku, bo nie wytrzymał presji związanej z popularnością. 31-latek podobno popełnił samobójstwo i jest pochowany na wrocławskim Cmentarzu Osobowickim.

Myślę, że warto się choć sekundę pochylić nad osobą, która lata temu ubarwiła nam życie na kilka chwil. Piotr zniknął tak nagle, tak po cichu. Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć – SE.pl cytuje jednego z użytkowników Wykopu.

Mięsny Jeż - WIDEO:

Czytaj także