18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaraza nie ma litości

Gwiazdor "Kiepskich" klepie biedę. Stracił wszystko przez pandemię

17.01.2022  11:51
Henryk Gołębiewski znalazł nową pracę
Henryk Gołębiewski znalazł nową pracę Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Henryk Gołębiewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów starszego pokolenia. 65-latek grał w produkcjach takich jak "Podróż za jeden uśmiech", "Plebania", czy "Świat według Kiepskich". Niestety, pandemia pozbawiła go wszystkich oszczędności.

Henryk Gołębiewski ma na swoim koncie mnóstwo występów w znanych polskich filmach i serialach, jednak nigdy nie interesował go świat show-biznesu. 65-latek nie przepada za błyskiem fleszy, a wolny czas najchętniej spędza w rodzinnym gronie.

Henryk Gołębiewski ma nową pracę

Przez pandemię aktor stracił wszystkie oszczędności, co wymagało podjęcia dodatkowej pracy. W rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie" przyznał, że obecnie pracuje jako monter klimatyzacji.

To kwestia przyzwyczajenia. Świat celebrytów czy świat zwykłych ludzi, co za różnica. Wykonuję pracę aktorską najlepiej, jak mogę, tak samo fizyczną. To i to jest pracą - mówił Gołębiewski.

Gołębiewski ma 51-metrowe mieszkanie, w którym mieszka ze swoją żoną Marzenną oraz nastoletnią córką Różą. Jak przyznaje, lubi swój mały, warszawski kącik, a dzięki dość skromnemu metrażowi ma mniej sprzątania.

Mamy 51 metrów, są trzy osoby, zmieszczą się i mniej jest do sprzątania. Każdy kąt znam, w dodatku mieszkamy przy metrze, samochód nawet niepotrzebny - dodał artysta.

Henryk Gołębiewski występował w produkcjach takich jak: "Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech", "Lombard. Życie pod zastaw", "Edi", "Pijak" oraz "Świat według Kiepskich".