18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok

75-letni aktor został ojcem? Talar mówi o trzymiesięcznym dziecku

17.01.2020  12:41
75-letni aktor został ojcem? Talar mówi o trzymiesięcznym dziecku
75-letni aktor został ojcem? Talar mówi o trzymiesięcznym dziecku Fot: EAST NEWS

Henryk Talar został ojcem! 75-letni aktor ma 3-miesięcznego syna! - podał w środę "Super Express", powołując się na rozmowę z artystą. Teraz okazuje się, że faktycznie, Talar spłodził coś ostatnio, ale nie dziecko, a serial, a słowa o synku były złośliwym żartem.

Informacja o ojcostwie 75-letniego aktora rozpaliła w czwartek Polaków. W rozmowie z "Super Expressem" Talar powiedział:

Z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia.

Jak się okazuje, słowa te nie mają  nic wspólnego z kobietą, potomkiem i późnym tacieżyństwem. Talar wypowiedział je, bo czuł się znudzony i zażenowany poziomem rozmowy z dziennikarką "SE"! Chciał zrobić jej psikus i wiedząc, że czeka na "mięso", podłożył jej świnię!

Oficjalnie dementuję. Nie zostałem trzy miesiące temu ojcem!

- powiedział "Faktowi".

Prawda o dziecku

Więcej aktor zdradził w rozmowie z "Plejadą", wyznając, że zdobył się na bezwzględną złośliwość... Z dziennikarką "Super Expressu" spotkał się, by rozmawiać o swoim najnowszym serialu - Talar zagrał w produkcji kryminalnej TVP "Archiwista". Okazało się jednak, że jego rozmówczyni jest zupełnie nieprzygotowana.

Posłuchaj podcastu

Przez godzinę rozmawiałem z, powiedzmy, dziennikarką o serialu "Archiwista". To była trudna rozmowa, ponieważ owa pani nie miała zbytniego pojęcia o sztuce. Chciałem skończyć tę rozmowę, bo wiedziałem, że panią z "Super Expressu" nie interesuje ta produkcja. Na koniec, aby ją zadowolić, odpowiedziałem na pytanie o mój największy sukces życiowy, że to "ojcostwo". Dodałem, że to "ojcostwo trzymiesięcznego syna", mając na myśli "Archiwistę" oczywiście

- wyjaśnił aktor "Plejadzie".

Powiedziałem słowa o ojcostwie umyślnie, ponieważ wydało mi się, że po to ta pani przyszła. Aby usłyszeć to bzdurzenie. Zabrała mi godzinę czasu po to, aby usłyszeć to byle co. Na temat sztuki w artykule było zero. Po godzinnej rozmowie. Nie żałuję swoich słów

- przekonuje Talar.

Przeczytaj więcej
Komentarze