18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co?!

Himalaje żenady w TVP. Wymyśli sobie gwiazdora?!

03.01.2021  14:56
TVP i Sylwester Marzeń z przekrętem
TVP i Sylwester Marzeń z przekrętem Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Himalaje żenady w TVP zostały osiągnięte podczas "Sylwestra Marzeń". Okazuje się, że w czasie radosnej imprezy noworocznej... telewizja WYMYŚLIŁA SOBIE gwiazdora. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy w naszych odbiornikach. 

TVP postanowiło wspiąć się na prawdziwe himalaje żenady. Podobnie zachował się Polsat, co rodzi w nas poważne pytanie o przyszłość całej telewizji jako medium. Wszystko zaś zaczyna się od wyjątkowej nocy sylwestrowej. 

Co ciekawe, TVP w noworocznym wydaniu "Wiadomości" skrytykowało swoją konkurencję za to, że zamiast Andrei Bocellego na scenie pojawił się udający go wokalista disco polo Czadoman. Telewizja Polska nazwała takie zagranie oszustwem i brakiem smaku. Jak się okazuje, dostrzegli źdźbło w oku bliźniego - ale belkę we własnym pominęli bez wahania.

TVP w Himalajach żenady

Tymczasem podczas "Sylwestra Marzeń" TVP uciekło się do równie nieprzyjemnego oszustwa. Wśród zaproszonych do występu gwiazd był niejaki Pedro Santana. Podczas imprezy wykonał on "swój najbardziej rozpoznawalny utwór", czyli "Opa, opa". Istnieje tylko jeden problem - to wcale nie był utwór jego autorstwa.

"Opa, opa" został napisany przez greckiego pisarza Giorgosa Alkaiosa, później swoje wersje przedstawiali jego rodacy - Notis Sfakianakis czy Despina Vandi. Największą popularność zdobył jednak cover stworzony przez szwedzko-grecki zespół Antique.

Pedro Santana jest Wenezuelczykiem, który próbował swoich sił w rozmaitych talent show. Nie ma jednak na koncie żadnych swoich utworów i póki co - zajmuje się wykonywaniem coverów. Dodatkowo nie wydał do tej pory żadnej płyty i nie cieszy się zbyt dużą popularnością w sieci. 

Jak daleko jeszcze posuną się wszyscy w walce o oglądalność?

Czytaj także
Przeczytaj więcej