18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zbiorowe oburzenie

Himalaje żenady. Widzowie wściekli na Rolnik szuka żony

23.09.2019  21:16
Himalaje żenady. Widzowie wściekli na Rolnik szuka żony
Himalaje żenady. Widzowie wściekli na Rolnik szuka żony Fot: Sylwia Olszewska/East News

Rolnik szuka żony to z pewnością produkcja TVP, którą należy uznać za wielki sukces stacji. Ostatnia edycja przynosi jednak ogromne, niezbyt pozytywne, emocje. To wszystko przez niepozornego pana Waldka. 

Rolnik szuka żony wystartował i już wzbudza pierwsze emocje. Program od kilku edycji cieszy się wysoką oglądalnością, dzięki czemu ponownie możemy zasiadać przed telewizorami i oglądać rolników szukających tej jedynej.

Skandal w Rolnik szuka żony

Niestety, w aktualnej edycji od razu pojawiło się oburzenie, a to wszystko przez 46-letniego uczestnika, pana Waldka. Waldemar zgłosił się do programu by poznać kobietę swojego życia. 

Mężczyzna ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa i marzy o tym, by jego rodzina powiększyła się ponownie. Liczył, że napiszą do niego panie młode i marzące o tym samym. Jednakże do Waldemara napisały głównie panie w jego wieku i starsze. To wyraźnie rozczarowało rolnika.

Podczas ostatniego odcinka, w którym rolnicy wybierali kandydatki i zapraszali je do swoich domów, Waldemar... podziękował wszystkim paniom, które przyjechały do programu z jego powodu. Przyznał, że nie czuł tej chemii i po prostu woli w tym momencie zrezygnować. Internautów rozjuszyło to do cna.

Niech spojrzy na siebie! - pisał ktoś oburzony.

Zachował się najgorzej jak mógł - twierdzi inny komentujący.

No to się nie popisał... - napisał internauta. 

Dodatkowo wszyscy zastanawiają się, czy Waldemar w ten sposób nie złamał regulaminu programu. Was też oburza takie zachowanie?

Czytaj także