18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie zmiany z TVP

Holecka awansuje. Będzie miała wpływ na zdrowie Polaków

04.10.2021  16:45
Danuta Holecka poprowadzi nie tylko "Wiadomości" w TVP
Danuta Holecka poprowadzi nie tylko "Wiadomości" w TVP Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Danuta Holecka to prawdziwa diwa TVP. Niestrudzenie przekazuje informacje w głównym wydaniu „Wiadomości” i czeka ją za to nagroda. Media donoszą nieoficjalnie, że dziennikarka otrzymała propozycję poprowadzenia aż dwóch nowych programów i to o zaskakującej tematyce...

Danuta Holecka pojawiła się w TVP w 1993 roku, a za obecnych rządów PiS jej kariera jest niczym tryskający gejzer sukcesów. Ostatnio spekulowano, że zniknie, a tu niespodzianka! Telewizja Polska postanowiła docenić szefową wydania serwisu informacyjnego w TVP i ulubienicę Jacka Kurskiego. Teraz zajmie się w mediach publicznych tematyką zdrowotną!

Holecka awansuje w TVP. Zadba o zdrowie Polaków

Jak ujawnia portal Wirtualne Media, Holecka ma zostać gospodynią programu „Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3". Na tym jednak nie koniec, bo dodatkowo została również współprowadzącą programu publicystycznego "Echa dnia", który nadawany jest od poniedziałku do piątku, o godz. 22.20, a więc będzie z gośćmi omawiała bieżące wydarzenia społeczne i polityczne.

Jak anonsuje nadawca – każdy odcinek ma być 'pojedynkiem pomiędzy dietetyczką (Anna Jelonek) a kucharzem (Dawid Budzich) o ciało (i duszę) gościa programu, a więc i o sympatię widza'. Program będzie trwał siedem minut – piszą Wirtualne Media o „Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3".

Kiedy zobaczymy Holecką w nowej roli? Zmiany w ramówce w TVP3 wchodzą w życie już 4 października. Ich celem jest „poprawa pozycji tej anteny i wywindowanie jej na trzecie miejsce pod względem oglądalności w grupie TVP".

Czytaj także