18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważna decyzja

Hubert Urbański zmienił się nie do poznania. Co się z nim dzieje?

28.04.2021  15:05
Hubert Urbański wygląda zupełnie inaczej
Hubert Urbański wygląda zupełnie inaczej Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Hubert Urbański opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które całkowicie zaskoczyło fanów. Prowadzący teleturniej "Milionerzy" przez lata przyzwyczaił widzów do siwiejącej fryzury, zaczesanej na bok. Jak się okazuje, niedawno przeszedł całkowitą metamorfozę.

Hubert Urbański przez lata przyzwyczaił fanów do niemalże perfekcyjnego wyglądu. Gwiazdor zawsze miał na sobie dobrze skrojony garnitur oraz starannie ułożoną, zaczesaną na bok fryzurę.

Ostatnio prezenter trochę eksperymentował ze swoim wyglądem. Raz nosił wąsy niczym Pablo Escobar, raz bujną, siwiejącą brodę jak u Świętego Mikołaja. Jednak jego ostatnia przemiana sprawiła, że jest nie do poznania.

Hubert Urbański całkowicie łysy

W poniedziałek na instagramowym profilu gwiazdy "Milionerów" pojawiło się zdjęcie, na którym showman wdrapuje się na drzewo. Czujni obserwatorzy spostrzegli, że na fotografii czegoś brakuje. Jak się okazało, Hubert Urbański zgolił się na łyso!

Nie wiadomo czy gwiazdor od dawna planował tak drastyczną zmianę w swoim wyglądzie, czy też był to skutek zamknięcia zakładów fryzjerskich. Minimalizm zaskoczył internautów, którzy w żartobliwy sposób starali się dopytać o powód pozbycia się włosów. Prezenter nie spieszy się z wyjaśnianiem swojej decyzji.

Czytaj także