18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaginiona siostra Godlewska?

Górniak zdeklasowana! Gwiazda zmiażdżyła polski hymn

Wojciech Kozicki
05.03.2021  15:15
Edyta Górniak zdeklasowana! Lidia Kopania pokonała polski hymn
Edyta Górniak zdeklasowana! Lidia Kopania pokonała polski hymn Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Podobał wam się hymn Polski w wykonaniu Edyty Górniak? Jeśli lubicie cierpienie, a w wolnych chwilach chłoszczecie się dla relaksu twórczością sióstr Godlewskich, to mamy dla was rarytas. Lidia Kopania i jej Mazurek Dąbrowskiego przejdzie do historii masakr wokalnych. Przebiła Edytę Górniak?

Była gwiazda Eurowizji Lidia Kopania wykonała hymn Polski w lipcu 2020 roku na gali boksu. To jeden z tych kataklizmów, który czai się w ukryciu, by niespodziewanie uderzyć znienacka. Nagranie jej wykonania Mazurka Dąbrowskiego właśnie trafiło do sieci. Zdaniem niektórych, zdeklasowała Edytę Górniak w klasyfikacji najgorszych wykonań polskiego hymnu w historii.

Lidia Kopania kontra Mazurek Dąbrowskiego. Brutalny nokaut

Lidia Kopania zasłynęła reprezentowaniem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2009 roku z piosenką „I Don’t Wanna Leave” zajęła dopiero 12. miejsce w półfinale i nie awansowała do wielkiego finału. Mamy wrażenie, że jednak dopiero teraz zdobędzie mega popularność. Czyżby duchowo i artystycznie była to kolejna siostra Godlewska?

Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Niektórzy internauci piszą w komentarzach, że nie dali rady dotrwać do końca wykonania hymnu. Domyślamy się, że raczej nie przerywali słuchania z powodu nadmiaru wzruszeń i doznań artystycznych…

42-latka zaśpiewała na żywo hymn Polski w wersji a capella. Wykonanie nie przypadło jednak do gustu internautom, którzy porównali je z fatalnym występem Edyty Górniak na mundialu w Korei Południowej w 2002 roku – pisze Radio ZET.

Lidia Kopania śpiewa hymn Polski [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej