18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

BIEDNA

IZABELA TROJANOWSKA STRACIŁA PRACĘ! W TVP powinni się wstydzić?

31.08.2021  18:42
Izabela Trojanowska straciła pracę w TVP. Gwiazda komentuje
Izabela Trojanowska straciła pracę w TVP. Gwiazda komentuje Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Izabela Trojanowska przeżywa trudne chwile. Aktorka i piosenkarka, legendarna autorka wielkiego hitu "Wszystko, czego dziś chcę", straciła właśnie pracę. Biedna nie będzie już zabawiać widzów w show TVP "The Voice of senior". Co się wydarzyło?

Media obiegła wieść o przygotowaniach do kolejnego sezonu programu, w którym gwiazdy szkolić będą wokale starszych osób. Co ważne, mocno zmieni skład jury - zabraknie w nim Andrzeja Piasecznego, który podpadł TVP okrzykami "je*ać PiS". Zamiast niego w programie pojawi się Piotr Cugowski.

Druga duża zmiana to brak Izabeli Trojanowskiej - na jej miejsce już szykuje się Maryla Rodowicz, która z radością przyjęła nową pracę, a później tłumaczyła się zawzięcie z pójścia do "reżimowej telewizji", zapewniając, że oddziela życie zawodowe od polityki.

Izabela Trojanowska straciła pracę w TVP

Czemu jednak doszło do zmiany w jury? W przypadku Andrzeja Piasecznego jest to oczywiste, Izabela Trojanowska niczym jednak TVP nie podpadła. Co więc się stało? Tego właściwie nie wiadomo.

Nic się nie wydarzyło, nie zaproponowano mi, aczkolwiek jestem wdzięczna, że zaproponowano mi rok temu, bo to było cudowne doświadczenie

- powiedziała w rozmowie z "TeleMagazynem".

Wokalistka wspomniała też o swojej następczyni i cóż... zrobiła to dość chłodno. Czyżby jednak nie była pogodzona z utratą posady? - Ma coś do powiedzenia po tylu latach pracy - powiedziała krótko Trojanowska.

logo Tu się dzieje