18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rekin show-biznesu powraca

Zmiana w składzie Ich Troje. Będzie nowa miłość?

Wojciech Kozicki
24.02.2020  13:06
Skład Ich Troje się zmienia - nowa wokalistka oznacza nową miłość?
Skład Ich Troje się zmienia - nowa wokalistka oznacza nową miłość? Fot: Facebook/Ich Troje

Michał Wiśniewski nie tylko żony zmienia w zawrotnym tempie. Po raz kolejny zmienił się właśnie skład zespołu Ich Troje. Wiśnia ogłosił, że wkrótce w kapeli pojawi ktoś nowy... czyżby nowa wokalistka? A może przy okazji narodzi się też nowe uczucie?

Ich Troje zmienia skład. Michał Wiśniewski na Facebooku ogłosił, że nastąpiła zmiana w składzie zespołu i jak podają media, młoda wokalistka Agata Buczkowska wypada z gry. Portale przypominają też, że gdy zespół grał ostatnie koncerty akustyczne, na wokal wróciła Ania Świątczak, czyli była wokalistka Ich Troje i była żona Wiśniewskiego. Nie wiadomo, czy zagości w składzie na dłużej.

Prowadzenie zespołu złożonego z tak wielu osób jak Ich Troje (plan na ten rok to 34 osoby) nie należy do najłatwiejszych. Nigdy tego typu decyzje nie należały do najłatwiejszych, ale i tym razem musiały zostać podjęte. Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania - napisał Wiśniewski na Facebooku.

Ich Troje po 25 latach działalności to ledwie cień dawnej potęgi z czasów takich hitów jak „Powiedz”, "Keine Grenzen" i „Razem a jednak osobno”. Wiśniewski zapowiedział jednak, że zespół ma poważne plany – nowa autobiografia, reedycje albumów i jubileuszowe wydawnictwo „Projekt X”, nowy singiel… Czy Wiśnia będzie miał jednak czas, by rzucić się w wir pracy? Jest teraz w nowym związku i musi poświęcić czas na miłość. Jednak planowane single ukażą się dopiero w kwietniu, czerwcu i jesienią. To sporo czasu, a znając Wiśniewskiego, to do tej pory jeszcze niejednej kobiecie może zaśpiewać „A wszystko to, bo ciebie kocham…”

Przypominamy tylko, że Wiśniewskiemu zdarzało się zakochiwać w wokalistkach Ich Troje...

logo Tu się dzieje