18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto poprowadzi Pytanie na śniadanie?

Gwiazda TVP odchodzi. Dramat Kurskiego

Wojciech Kozicki
06.05.2021  19:09
Ida Nowakowska rezygnuje z TVP. Kurski traci gwiazdę
Ida Nowakowska rezygnuje z TVP. Kurski traci gwiazdę Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Jeśli uwielbiacie program „Pytanie na śniadanie” TVP, a do tego kochacie Idę Nowakowską, to mamy dla was złą wiadomość. Gwiazda pożegnała się z fanami, by przygotować się do porodu. Czy Jacek Kurski znajdzie godne zastępstwo, by nie stracić oglądalności? 

Ida Nowakowska ledwo zadomowiła się w programie „Pytanie na śniadanie” TVP, a już musi zrezygnować z posady w śniadaniówce. Młoda gwiazda jest ciąży i na antenie pożegnała się z fanami, tłumacząc, że czas najwyższy, by przygotować się do przyjścia dziecka na świat. Czy jednak Telewizja Polska będzie na nią czekała?

Ida Nowakowska i ciąża. Opuszcza "Pytanie na śniadanie"

Gdy dowiedzieliśmy się o ciąży Idy Nowakowskiej, była już 6 miesięcy w stanie błogosławionym. Termin porodu zaplanowany jest na maj, więc gwiazda już wita się z gąską. Gdy ogłosiła to na antenie, została zasypana kwiatami i gratulacjami.

Wiemy również, że jej pierwsze dziecko to będzie chłopiec. Nie wiemy jak będzie miał na imię. Ida Nowakowska chce wybrać polskie i tradycyjne imię, ale jej mąż jest Amerykaninem i będzie chciał zapewne wybrać jakieś anglojęzyczne i światowo brzmiące imię dla swojego pierworodnego.

Podchodzę do tego na luzie i myślę, że będę wiedziała, kiedy przyjdzie ten moment, by zrobić sobie przerwę, bo na przykład nie mam siły. Wszyscy dookoła tez tak mi mówią: "Ida, rób tak, jak czujesz". Telewizja daje mi radość i energię, po prostu ją kocham. Mam wrażenie, że lepiej się czuję, jak pracuję, niż jak robię cokolwiek innego – mówiła niedawno Ida Nowakowska.