18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zrobili to na antenie!

Gwiazda TVP w ciąży! Łzy na wizji!

Wojciech Kozicki
26.01.2021  15:19
Ida Nowakowska w ciąży. Łzy i wzruszające chwile w TVP
Ida Nowakowska w ciąży. Łzy i wzruszające chwile w TVP Fot: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Ida Nowakowska w ciąży! Prowadząca „Pytanie na śniadanie” oficjalnie potwierdziła, że jest w stanie błogosławionym. Wiadomo już w którym jest miesiącu, ale płeć dziecka nie zostanie ujawniona!

Coś chyba jest w powietrzu w TVP, bo obrodziło w ciąże. Ledwie przed chwilą dowiedzieliśmy, że ojcem zostanie prezes TVP Jacek Kurski, a tu już kolejna niespodzianka. Teraz w programie „Pytania na śniadanie” ciążę ogłosiła Ida Nowakowska. Dziennikarka ze śniadaniówki nieźle się kryła, bo okazuje się, że jest już w szóstym miesiącu ciąży.

Ida Nowakowska w ciąży. Łzy szczęścia w TVP

Nowakowska płci dziecka oczywiście nie ujawniła. Zdradziła za to, że jej mąż nie mógł doczekać się już dziecka. Media przypominają jednak, że niedawno mówiła, że marzy jej się córka, której dałaby na imię Scarlett. Czyżby gwiazda TVP była fanką zespołu Lemon i Igora Herbuta?

„Niespodziewanie” współprowadzący program Tomasz Wolny przyniósł swojej 30-letniej koleżance bukiet kwiatów, a do studia wjechał tort. Czy ujawnienie stanu błogosławionego było zaplanowane i miało zwiększyć oglądalność TVP?

Kurski zapewne ma nadzieję, że dziecko Idy Nowakowskiej będzie oglądało TVP. Jest jak jest, każdy widz jest na wagę złota…

Dziękuję za tą niespodziankę, będę to pamiętać do końca życia – powiedziała wzruszona Ida Nowakowska i poinformowała, że dziecko zaczęło się ruszać.

Ida Nowakowska w ciąży - niezła akcja w TVP - Pytanie na śniadanie [WIDEO]

logo Tu się dzieje