18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bóg maczał w tym palce?

Gwiazda TVP w ciąży? "Nie jestem, ale nie mam pewności"

Wojciech Kozicki
01.05.2022  14:13
Ida Nowakowska w ciąży? Rodzina i dzieci wyraźnie są dla niej ważniejsze niż "Pytanie na śniadanie" i kariera w TVP
Ida Nowakowska w ciąży? Rodzina i dzieci wyraźnie są dla niej ważniejsze niż "Pytanie na śniadanie" i kariera w TVP Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Czy oni w tym TVP coś biorą? A może atmosfera w tej pracy podnosi libido? W Telewizji Publicznej co jakiś czas ktoś jest w ciąży! Tym razem w stanie błogosławionym prawdopodobnie jest Ida Nowakowska… chociaż sama jeszcze nie jest pewna.

Ida Nowakowska dopiero co była w ciąży i urodziła pierwsze dziecko, a już zapowiedziała, że myśli o NASTĘPNYCH! Gwiazda TVP w wywiadach podkreśla, że jej marzeniem jest liczna rodzina i chyba właśnie zaczęła to marzenie intensywnie realizować. Jej wypowiedź jest dość enigmatyczna, więc natychmiast zaroiło się od ciążowych plotek i podejrzeń.

Ida Nowakowska znowu w ciąży? Sama nie wie

Ida Nowakowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post została zapytana, czy chciałaby zapewnić rodzeństwo swojemu synkowi. Zdecydowani TAK. Sądząc po jej słowach, „prace” chyba już się rozpoczęły.

Zastanawiam się od zawsze nad drugim dzieckiem. Bardzo byśmy chcieli. Nie jestem w ciąży. Tak mi się wydaje. Ale pewności nie mam – zagadkowo odpowiedziała Nowakowska.

Jak na razie Ida Nowakowska ma jedno dziecko. Synek prezenterki i jej męża Jacka Herndona przyszedł na świat w maju 2021 roku. Znając zjawiskową prezenterkę, to nawet jeśli zajdzie w ciążę, to Polacy dowiedzą się o tym znacznie później. Ostatnio ujawniła ten fakt dopiero, gdy była w szóstym miesiącu ciąży. Był to ewidentnie cios dla Jacka Kurskiego, bo przyciągająca widzów prezenterka zrezygnowała na jakiś czas z prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Czy tym razem znów czeka ją przerwa od pracy?

Czytaj także