18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pokazała bardzo wiele

Gwiazda TVP nago. Odważne zdjęcia aktorki „M jak miłość” [+18]

29.09.2022  13:54
Gwiazda "M jak miłość" pokazała (prawie) wszystko
Gwiazda "M jak miłość" pokazała (prawie) wszystko Fot: Paweł Wodzyński/East News

Gwiazda „M jak miłość” pokazała na Instagramie swoje nagie ciało. Iga Krefft ma na zdjęciach jedynie skąpą bieliznę.

Iga Krefft sławna jest ze swojej roli w serialu TVP „M jak miłość”. Gra tam Ulę, adoptowaną córkę Marka i Hanny Mostowiaków. Iga Krefft tworzy też muzykę jako Ofelia – piękna, młoda gwiazda ma już na swoim koncie dwa albumy studyjne. Iga Krefft chętnie udziela się również w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie, gdzie fani mogą być na bieżąco z jej życiem prywatnym i zawodowym. Teraz wrzuciła do sieci swoje pikantne fotki. Jak wskazała Wirtualna Polska, nagie zdjęcia Igi znajdziemy na jej profilu na Instagramie.

Nagie zdjęcia Igi Krefft. Ofelia nago

W najnowszym poście na Instagramie Iga Krefft pokazała zdjęcia z wakacji we Włoszech. Możemy zobaczyć, jak pozuje w swojej łazience ubrana w same majtki. Napisała jedynie: „Portofino na mnie, Portofino we mnie”.

Jej obserwujący zareagowali bardzo pozytywnie na nagie zdjęcia. Iga Krefft została określona jako „cudna” i „bogini”. „Sztos, prawdziwa kobieta, z prawdziwymi kształtami” - napisał jeden z internautów. Post Igi Krefft można znaleźć pod artykułem.

logo Tu się dzieje