18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"To już nie jest moje miejsce"

Gwiazda odchodzi z TVN24. Poruszający list pożegnalny

Wojciech Kozicki
19.02.2021  17:56
Igor Sokokołowski rezygnuje z pracy w TVN24. Wyciekł list pożegnalny
Igor Sokokołowski rezygnuje z pracy w TVN24. Wyciekł list pożegnalny Fot: Natasza Mludzik/TVP/East News

Wojna TVP z TVN trwa nadal, a gwiazdy odchodzą i przychodzą jak żołnierze na froncie. Właśnie potwierdzono, że tym razem z jednym ze swoich prezenterów rozstał się z TVN24. Czy wkrótce zobaczymy go w TVP? Igor Sokołowski już przecież kiedyś tam pracował.

Igor Sokołowski to popularny dziennikarz i prezenter, którego widzowie znają m.in. z pracy w TVN24. W czwartek okazało się, że zrezygnował z pracy dla tej stacji i wysłał pożegnalną wiadomość do kolegów z redakcji. Wirtualne Media ujawniły treść pożegnania.

Igor Sokołowski - kariera nie tylko w TVN24

Dlaczego Igor Sokołowski odszedł z TVN24? Oficjalny powód nie jest znany. Dziennikarz potwierdził jedynie oficjalnie odejście z TVN24, ale nie chciał mówić o swoich planach zawodowych na przyszłość. Czyżby szykowało się zaskakujące przejście do TVP? Chyba nikogo by to nie zdziwiło, bo przecież popularny prezenter w latach 2015-2016 był zatrudniony w TVP Info. Wcześniej pracował dla TVN24, gdzie od 2011 roku prowadził programy „Dzień na żywo” i „Wstajesz i wiesz”. W latach 2016-2017 był prowadzącym „dziejesię” i „dzieńdobryWP” w telewizji WP.

Do TVN24 wrócił w styczniu 2018 roku, po trzech latach przerwy. Łączył to z pracą na kolei. Od kilku lat jest pracownikiem PKP Polskie Linie Kolejowe, gdzie jak sam mówi - zajmuje się bezpieczeństwem – przypomina portal Wirtualna Polska.

Wirtualne Media dotarły do poruszającej wiadomości, którą wysłał na pożegnanie do redakcji.

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie - nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy - chciałbym zapomnieć. Dobre - pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny - przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję - napisał Sokołowski.

To kolejny taki cios dla TVN24. Niedawno stację opuścili również Jacek Pałasiński i Szymon Jadczak. Co więcej, kojarzony z TVN Augustin Egurrola przeszedł do „Dance dance dance” w TVP.

Czytaj także