18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP i ślubny kobierzec

Igraszki w Sanatorium miłości skończą się przed ołtarzem. Będzie ślub

04.03.2020  14:07
Igraszki w Sanatorium miłości skończą się przed ołtarzem. Będzie ślub
Igraszki w Sanatorium miłości skończą się przed ołtarzem. Będzie ślub Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Sanatorium miłości jest niekwestionowanym hitem ramówki TVP. Ostatnia edycja była wyjątkowo gorąca, a teraz okazuje się, że swój finał znajdzie przed ołtarzem.

Sanatorium miłości wyjątkowo się Telewizji Polskiej udało. Okazuje się, że polscy seniorzy mają w sobie ogromne pokłady życia i chęć na nową miłość. Obecna edycja obfitowała w romanse i bardzo gorące momenty.

Ślub w ekipie Sanatorium miłości!

Teraz na jaw wychodzi, że jedna z par, które przypadły sobie do gustu w programie, zamierza stanąć na ślubnym kobiercu. Stenia i Władek od początku turnusu mieli się ku sobie. Emeryt szybko zyskał jednak miano kobieciarza i wiele osób sądziło, że ta para nie ma szansy na szczęśliwe zakończenie.

Nic bardziej mylnego! Stenia i Władek są już po zaręczynach i już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Tak donosi tygodnik "Rewia". Podobno przygotowania do ceremonii ruszyły pełną parą i czekać tylko na sakramentalne "tak".

Uwielbiam mężczyzn z zarostem, eleganckich, z poczuciem humoru (...) Nie szukam partnera na chwilę. Wolę poczekać, żeby ktoś mnie poszukał, ale na zawsze!

- mówiła jeszcze w programie Stenia.

Życzymy młodej duchem parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej